Gry

The Division 2 będziecie mogli sprawdzić przed premierą

PW
Paweł Winiarski
6

The Division 2 to bez wątpienia jedna z najbardziej wyczekiwanych gier tego roku. Choć wersji demonstracyjnych, dzięki którym da się dany tytuł sprawdzić przed zakupem nie ma już zbyt wiele, istnieje coś takiego jak beta. I w taką właśnie betę The Division 2 będziemy mogli niedługo zagrać.

Super, otwarta beta The Division 2! - pomyślałem pierwszy raz widząc tę informację. Niestety nie, beta będzie prywatna, więc wszyscy nie zagramy. Nie do końca rozumiem taki tryb postępowania, bowiem otwarta wersja testowa pozwoliłaby sprawdzić Ubisoftowi serwery, jednocześnie zebrać więcej informacji i wdrożyć ewentualne poprawki jeszcze przed premierą - a nawet jeśli nie byłoby to możliwe, w pierwszej aktualizacji. Owszem - prywatna beta również na to pozwoli, jednak takich informacji będzie mniej.

Beta The Division 2 będzie dostępna na PC, Xbox One oraz PC, zacznie się w czwartek 7 lutego i potrwa do poniedziałku, 11 lutego. Są dwa sposoby aby w nią zagrać. Pierwszy to złożyć zamówienie przedpremierowe na grę - tu Ubisoft obiecuje, że dostęp do bety będzie gwarantowany. Drugim sposobem jest rejestracja na stronie The Division 2. Tu niestety wydawca nie obiecuje dostępu twierdząc, że zaproszenia są limitowane i zostaną rozdane w zależności od tego ile miejsc zostanie.

Tom Clancy's The Division 2 pojawi się na półkach sklepowych 15 marca. Będziemy mogli zagrać na PC, Xboksie One oraz PlayStation 4. Warto pamiętać, że The Division 2 ominie platformę Steam i jeśli chcecie zagrać na komputerze, musicie się zdecydować albo na wersję dla Uplay od Ubisoft albo kupić ją w sklepie Epic Games.

Wczoraj pojawił się też w sieci nowy zwiastun The Division 2.

Jestem bardzo ciekawy jak wyjdzie ta cała druga część. Jedynka rozwinęła skrzydła dopiero jakiś czas po premierze i choć grało mi się w nią bardzo przyjemnie, to jednak spodziewałem się odrobinę więcej zawartości, szczególnie jeśli chodzi o tak zwany endgame. Oby The Division 2 nie zawiodło w tym aspekcie.

źródło

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu