Sprawdź jaki laptop Intel Evo jest najlepszy dla Ciebie Więcej
Świat

Beatyfikacja JP2 na żywo przez YouTube

15

1 maja odbędzie się beatyfikacja Jana Pawła II. Jeśli interesuje was to wydarzenie, to YouTube ogłosiło własnie na swoim blogu, że udostępni transmisję na żywo za pośrednictwem http://www.youtube.com/live i zaprasza również na specjalny kanał poświęcony polskiemu Papieżowi. Zdecydowanie nie jestem f...

1 maja odbędzie się beatyfikacja Jana Pawła II. Jeśli interesuje was to wydarzenie, to YouTube ogłosiło własnie na swoim blogu, że udostępni transmisję na żywo za pośrednictwem http://www.youtube.com/live i zaprasza również na specjalny kanał poświęcony polskiemu Papieżowi. Zdecydowanie nie jestem fanem Kościoła Katolickiego, ani JP2, ale myślę, że wielu czytelników AW może zainteresować ta informacja. 

Osobiście ciekawi mnie raczej, czy YouTube poradzi sobie z - zapewne sporym - zainteresowaniem tą ceremonią. Między serwowaniem statycznego kontentu, a udostępnianiem go na żywo jest spora różnica, o czym mogli się przekonać wszyscy, którzy próbowali obserwować takie wydarzenia jak rozdanie Oscarów, czy też wybory prezydenckie w USA poprzez transmisje live. Może dlatego informacja o transmisji pojawia się tak późno, dopiero dwa dni przed wydarzeniem?

Alternatywnie, beatyfikację będzie można też obejrzeć za pomocą odtwarzacza Watykanu na stronie http://www.vatican.va/video.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

YouTube