Felietony

No to zobaczymy ekstremalny film z widoku pilota do telewizora - nakręcony kamerą GoPro

Grzegorz Marczak
No to zobaczymy ekstremalny film z widoku pilota do telewizora - nakręcony kamerą GoPro
7

Czas na rozstrzygnięcie konkursu w którym do wygania była świetna kamera GoPro a dokładnie super zestaw HD Motorsports HERO. Przypomnę, że kamerę na konkurs otrzymałem od firmy Free Way, która zajmuje się min. dystrybucją tego sprzętu. W konkursie zadanie polegało na wymyślenie ekstremalnego fil...

Czas na rozstrzygnięcie konkursu w którym do wygania była świetna kamera GoPro a dokładnie super zestaw HD Motorsports HERO. Przypomnę, że kamerę na konkurs otrzymałem od firmy Free Way, która zajmuje się min. dystrybucją tego sprzętu.

W konkursie zadanie polegało na wymyślenie ekstremalnego filmu, który można by nagrać w domu przy użyciu kamery GoPro. Przypomnę też, że zwycięzca proszony będzie o realizację opisanego pomysłu i przesłanie do mnie filmy (nie omieszkam go opublikować jeśli nagranie będzie dobre).

Nie przedłużając jednak kamera trafia do Tomasza Wolskiego autora poniższego pomysłu (pisownia oryginalna z komentarza):

ja proponuję ‘dzień z życia pilota do telewizora’ :)) kamerka zamontowana na pilocie (widac jego fragment) – filmujaca rozne osoby w rozny sposob korzystajace z pilota, ich reakcje mimiczne, sposob wciskania przyciskow, itp… Do tego ujecie, gdy pilota porywa pies, na pilot wylewa sie wino, ktos rzuca pilota do drugiej osoby, itp… mozna jeszcze kilka ciekawych sytuacji wymyslic wspolnie :)

I krótkie uzasadnienie. Pomysł ten jest o tyle ciekawy, że jeśli będzie dobrze i sprytnie wykonany to może być z tego naprawdę ekstremalny film :) Pilot widzi wszystko co się dzieje, obserwuje reakcje domowników na kiepskie filmy często przerywane długimi reklamami, czasami mu się dostaje i spada z łóżka czy stołu, a w ekstremalnych przypadkach może nawet wylądować na ścianie :)

Możliwe, że nie jest to najbardziej ekstremalny pomysł jaki się pojawił (fajne było topienie kamery w akwarium czy też wrzucenie jej do pralki) natomiast uważam, że jeśli będzie dobrze zrobiony to wyjdzie z tego produkcja z "jajem"

Autora pomysłu gratuluję i proszę o kontakt mailowy (grzegorz.marczak(na)gmail.com).

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

konkursgopro