Sprawdź jaki laptop Intel Evo jest najlepszy dla Ciebie Więcej
seriale

Film o Batmanie jeszcze nie trafił do kin, a już szykuje się serial w tym samym uniwersum

KR
Krzysztof Rojek
5

Filmy o Batmanie zawsze wzbudzają duże zainteresowanie. Co jednak powiecie na to, że równolegle z filmem kręcony jest serial, którego akcja dzieje się w tym samym uniwersum?

Jakiś czas temu przekazaliśmy wam wszystko co wiadomo o nadchodzącym filmie o Batmanie, w którym rolę tytułowego bohatera ma zagrać Robert Pattison. Póki co o dziele Matta Reevesa mamy stosunkowo niewiele informacji. Znamy takie rzeczy jak wygląd batkostiumu, batmobilu oraz nazwiska niektórych aktorów wcielających się w kluczowe role. Oprócz Pattinsona w filmie wystąpią m.in. Andy Serkis, Colin Farrell , Zoe Kravitz czy John Turturro. Wiemy też, że film będzie utrzymany w stylistyce noir, a jego premiera zaplanowana jest na 25 czerwca 2021 roku.

The Batman - równolegle do filmu tworzony jest serial

Wychodzi na to, że Pattinson i spółka dobrze sprawdzili się w swoich rolach na planie, ponieważ przecieki sugerują, że dla HBO Max tworzony jest właśnie serial bazujący na tym samym uniwersum. Ma on skupiać się co prawda na nieco innym aspekcie, ponieważ jego główną osią ma być działanie komisariatu policji w Gotham, ale ciężko wyobrazić sobie, by miało tam zabraknąć człowieka-nietoperza i innych postaci.

Jeżeli chodzi o obsadę, wiemy póki co, że za scenariusz będzie odpowiadał Terence Winter, który układał skrypt m.in. do Wilka z Wall Street. W rolę Jamesa Gordona ma ponownie wcielić się tu Jeffrey Wright. Nie znamy niestety planowanej daty premiery w usłudze HBO.

Myślicie, że serial okaże się hitem, czy też wszyscy będą chcieli o nim szybko zapomnieć?

Źródło: Twitter

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: