Bank

Kursy walutowe w czasie rzeczywistym w nowym kantorze Pekao24

Patryk Koncewicz
Kursy walutowe w czasie rzeczywistym w nowym kantorze Pekao24
3

Nowy kantor wirtualny Pekao będzie dostępny w aplikacji mobilnej i serwisie internetowym.

Wakacje to czas zagranicznych podróży, gdzie niezbędny jest dostęp do szybkiej i wygodnej wymiany walut po korzystnym kursie. Bank Pekao odświeża więc swój wirtualny kantor, stawiając na nowoczesny wygląd i intuicyjny interfejs.

Nowy wygląd i prostsze otwieranie konta walutowego

Pekao, jako drugi największy bank uniwersalny w Polsce, chce ułatwić swoim klientom wymianę walut i możliwość monitorowania kursów w czasie rzeczywistym. Wirtualny kantor – dostępny w aplikacji mobilnej i PeoPay oraz serwisie internetowym Pekao24 – przeszedł wizualną modernizację, zastępując dotychczasowe rozwiązania, służące do wymiany walut.

Klienci w usłudze o nowej szacie wizualnej i odświeżonym interfejsie mogą liczyć na bezpieczną wymianę walut po atrakcyjnych kursach, będących alternatywą stawek oferowanych w kantorach stacjonarnych. Użytkownicy mogą śledzić i analizować trendy w wahaniach wybranych walut w poszczególnych przedziałach czasowych, oraz dostosowywać wygląd ekranu transakcyjnego do własnych potrzeb.

Odpowiadając na trendy i zmieniającą się rzeczywistość ułatwiamy naszym klientom możliwość posiadania oszczędności w różnych walutach oraz lokowanie ich w prosty i bezpieczny sposób na rachunkach walutowych. Nowe funkcjonalności kantoru w połączeniu z kontami walutowymi i wielowalutową kartą debetową znacznie ułatwiają przeprowadzanie transakcji walutowych – Piotr Wochniak, Dyrektor Departamentu Rynków Finansowych Banku Pekao S.A

W nowym kantorze Pekao uprościło także dostęp do procesu otwarcia konta walutowego w EUR, USD, GBP, CHF – teraz można dokonać tego bezpośrednio z ekranu prezentującego bieżące kursy wybranych par walutowych. Posiadanie wymienionych kont – w połączeniu z wielowalutową kartą debetową – pozwala uniknąć dodatkowych kosztów związanych z przewalutowaniem przy transakcjach płatniczych realizowanych za granicą, bo to ostatnia rzecz, którą powinniśmy przejmować się podczas wakacyjnych wyjazdów.

Stock image from Depositphotos

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

news