Antyweb Poleca

Antyweb poleca najlepsze prezenty na święta!

Tomasz Popielarczyk
Antyweb poleca najlepsze prezenty na święta!
9

Święta zbliżają się wielkimi krokami, a my, tradycyjnie, zbieramy produkty, które warto kupić. Niezależnie, czy szukacie inspiracji na prezenty dla bliskich, czy chcecie po prostu wykorzystać ten okres na usprawiedliwienie zakupu prezentów sobie, zajrzyjcie do naszego zestawienia.

Prezentownik Antyweba jest katalogiem produktów, które zostały starannie dobrane i wyselekcjonowane w taki sposób, żeby trafić w gusta nawet najbardziej wybrednych fanów technologii. Przez minione tygodnie redaktorzy gromadzili pomysły - każdy z nich opiekował się konkretną kategorią. Kamil Pieczonka zadbał o sekcję komputery, Paweł Winiarski o sprzęt dla graczy, a Kamil Świtalski o gry. Nasz redakcyjny audiofil Marcin Matysik wybrał natomiast rekomendowane słuchawki, zarzekając się, że za każde z nich dałby się pokroić. Słowem, są tutaj sprawdzone i solidne propozycje. Oczywiście Prezentownik to również nasi partnerzy, bez których cały projekt by się nie udał. Ich propozycje również znajdziecie w katalogu.

Przy każdym produkcie zamieszczamy opis, zdjęcie oraz najważniejsze cechy. Nie zabrakło też linków zakupowych, które pozwalają Wam natychmiast przenieść się do wybranej kategorii. Nasz prezentownik został podzielony na kilkanaście kategorii, ale do Waszej dyspozycji oddajemy też przedziały cenowe. Bierzemy pod uwagę, że nie każdy może sobie pozwolić na prezenty za 2 tys. złotych, dlatego zachęcamy Was do zaglądania również do tych tańszych folderów. Zapewniam, że znajdziecie tam równie ciekawe propozycje.

W nadchodzących dniach na łamach Antyweba jeszcze niejednokrotnie przeczytacie o Prezentowniku i naszych propozycjach pod choinkę, a póki co zapraszam Was do przeglądania katalogu.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

swietaaw