Mobile

Aviate przejęte przez Yahoo!

Grzegorz Ułan
Aviate przejęte przez Yahoo!
10

Ledwie trzy miesiące temu pisałem Wam o tym projekcie, jeszcze nie wyszedł nawet z fazy beta, a tu już taka wiadomość. Cały projekt wraz z pracującym nad nim zespołem został przejęty przez Yahoo!. Jak uspokajają jego twórcy nie oznacza to zamknięcia projektu, a wręcz jego dalszy i szybszy rozwój....

Ledwie trzy miesiące temu pisałem Wam o tym projekcie, jeszcze nie wyszedł nawet z fazy beta, a tu już taka wiadomość. Cały projekt wraz z pracującym nad nim zespołem został przejęty przez Yahoo!.

Jak uspokajają jego twórcy nie oznacza to zamknięcia projektu, a wręcz jego dalszy i szybszy rozwój. Muszę powiedzieć, że od mojego wpisu niewiele się zmieniło w Aviate i nadal nie ma polskich znaków. Mam nadzieję, że to przejęcie przyspieszy wprowadzane zmiany i poprawki.

Niemniej sam pomysł przypadł mi mocno do gustu i wydawał się już wtedy bardzo ciekawym rozwiązaniem. Spodobał się on Wam również mocno, do dzisiaj zamieszczacie pod tamtym wpisem prośby o zaproszenia. I dla tych z Was mam dobrą wiadomość, otóż na swoim blogu Yahoo! poinformowało, że na tę okoliczność udostępnia kod aktywujący program dla pierwszych 25 tys chętnych - YAHOO.

Kod nadal działa, więc zapraszam do pobierania Aviate z Google Play i wpisanie powyższego kodu. Dla tych z Was, którzy nie zdążą, mam kolejne 5 nowych zaproszeń:), ale próbujcie najpierw z kodem YAHOO.

Źródło.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

Yahoozaproszenia