Filmy

„Avengers: Koniec gry” na nowym zwiastunie! Premiera coraz bliżej

Piotr Kurek
„Avengers: Koniec gry” na nowym zwiastunie! Premiera coraz bliżej
3

Marvel Studios opublikowało dzisiaj najnowszy zwiastun kolejnej części sagi o Avengersach. Film, który trafi do kin w kwietniu nosi podtytuł „Koniec gry” opowie o losach bohaterów tuż po zakończeniu historii w poprzedniej części „Wojna bez granic”.

„Avengers: Koniec gry” trafi do polskich kin 25 kwietnia, a kampania marketingowa trwa w najlepsze. Po krótkim, niezdradzającym zbyt wielu szczegółów trailerze wyemitowanym podczas tegorocznego Super Bowl, Marvel Studios umieściło w sieci drugi zwiastun czwartego filmu z Avengersami w roli głównej.

Nowy zwiastun rzuca nieco więcej światła na sytuację, która jest kontynuacją kulminacyjnego momentu filmu „Avengers: Wojna bez granic”. Pokazane w nim fragmenty działają mocno na emocje fanów uniwersum Marvela. Już pierwsze sekundy mogą przywołują wspomnienia z pierwszego Iron Mana, w którego od 2008 r. wciela się Robert Downey Jr. Później to już emocjonalna kolejka górska z uwielbianymi przez miliony postaciami i przebitkami z finału „Wojny bez granic”. „Koniec gry” zapowiada się na naprawdę mocny finał cyklu, który zamknie pewien etap w historii kinowych przygód superbohaterów.

Zobacz też: Bohater, którego potrzebowało zarówno kino, jak i USA. Kapitan Ameryka na wielkim ekranie

Nie znajdziemy tu jednak scen, które w jakikolwiek sposób mogłyby zdradzić fabułę — wszystko jest przemyślane i pokazane w taki sposób, że widz w kinie wciąż będzie zaskoczony rozwojem sytuacji. Ta wciąż jest trzymana w sekrecie, choć dociekliwi znajdą w sieci masę spoilerów i informacji dotyczących dalszych losów garstki ocalałych superbohaterów. Oprócz znanych i lubianych postaci, takich jak wspomniany już Iron Man (Robert Downey Jr.), w „Końcu gry” pojawią Kapitan Ameryka (Chris Evans), Czarna Wdowa (Scarlett Johansson), Hawkeye/Ronin (Jeremy Renner), Thor (Chris Hemsworth),  Hulk (Mark Ruffalo), War Mashine (Don Cheadle), Ant-Man (Paul Rudd), bohaterowie ze „Strażników Galaktyki” i Kapitan Marvel (Brie Larson), która z własnym filmem trafiła na ekrany kin w Polsce kilka dni temu.

Zobacz też: Wybieramy najlepsze filmy o superbohaterach

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu