Mobile

Na takie aplikacje czekam! Za przejazd autostradą zapłacimy smartfonem!

Kamil Świtalski
Na takie aplikacje czekam! Za przejazd autostradą zapłacimy smartfonem!
27

To rozwiązanie na które wszyscy korzystający z autostrady A1 czekali wiele długich miesięcy. Ale nareszcie doczekaliśmy się aplikacji, za pośrednictwem której możemy uregulować płatność za przejechane tam odcinki!

Za przejazd autostradą zapłacimy smartfonem. Aplikacja autopay transport już dostępna!

autopay transport to aplikacja za którą odpowiada ekipa z Blue Media. Tym razem przygotowali dla użytkowników program, który pozwoli w ekspresowym tempie uregulować płatności za przejazd na płatnej trasie między Nową Wsią, a Rusocinem — i odwrotnie, rzecz jasna. Podczas podróży korzystamy z bramek AmberGO i... jedziemy, bez szukania pieniędzy by uregulować płatność przy bramce! Jak to działa w praktyce?

Po zainstalowaniu aplikacji, pierwszym krokiem jest założenie konta w programie. Oprócz podstawowych informacji kontaktowych, dodajemy informacje o naszym pojeździe, a także dane karty płatniczej, z której ma zostać pobrana opłata za przejazd. O wszystkich pobranych płatnościach  zostaniemy od razu poinformowani na ekranie urządzenia, gdzie zainstalowaliśmy aplikację. W kwestii cennika — niestety, tutaj nie uświadczymy żadnej taryfy ulgowej, jest ona zgodna z cennikiem operatora. Więcej na temat czytamy na oficjalnej stronie autostrady A1:

Po zarejestrowaniu się w aplikacji autopay transport, jesteś aktywnym użytkownikiem i możesz korzystać z systemu AmberGO. Wjeżdżając na AmberOne Autostradę A1 kieruj się do bramki oznaczonej symbolem AmberGO. Na tej bramce system zidentyfikuje Twoją rejestrację, zmienia kolor sygnalizacji świetlnej z koloru czerwonego na zielony i automatycznie podniesie szlaban. Zjeżdżaj z autostrady również bramką AmberGO, a opłata za przejazd zostanie automatycznie pobrana z karty, którą dodałeś w aplikacji. Mijasz bramki bez czekania na płatność – i jedziesz!

Aplikację autopay transport która pozwoli uregulować płatności za przejazd autostradą pobierzecie na urządzenia z systemami: Android oraz iOS.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu