Startups

Aulery idą!

Patronat Medialny
Aulery idą!
15

Niemcy chwalą się, że Berlin wyrasta na drugą Dolinę Krzemową – patrząc na ilość startupów, imprez, ludzi i inwestycji tworzonych właśnie w stolicy naszych zachodnich sąsiadów można nie zgadzać się ale trzeba przyznać – coś jest na rzeczy. Autorem tekstu jest Artur Kurasiński Stąd powstał pomy...

Niemcy chwalą się, że Berlin wyrasta na drugą Dolinę Krzemową – patrząc na ilość startupów, imprez, ludzi i inwestycji tworzonych właśnie w stolicy naszych zachodnich sąsiadów można nie zgadzać się ale trzeba przyznać – coś jest na rzeczy.

Autorem tekstu jest Artur Kurasiński

Stąd powstał pomysł ściągnięcia inwestorów, firmy, startupy czyli osoby i podmioty tworzące niemiecki ekosystem 14 maja do Warszawy żeby nam o tym opowiedzieli. Chcemy dowiedzieć się i tę wiedzę przekazać Wam.

Dodatkowo tak ułożyliśmy program, że będzie on podzielony na trzy równocześnie odbywające się ścieżki – główną gdzie na scenie mówić będą inwestorzy, ścieżkę „polską” podczas której zaproszeni goście z Niemiec będą wyjaśniali nam fenomen berlińskiej sceny i tamtejszych startupów oraz ścieżkę „niemiecką” czyli nasze polskie startupy i główni animatorzy środowiska będą wprowadzali gości z Niemiec w nasze lokalne uwarunkowania.

Całość imprezy zakończy rozdanie Aulerów – nagród dla najlepszych polskich startupów przyznawanych przez międzynarodowe grono ekspertów i praktyków związanych z rynkiem inwestycyjnym.

Dlaczego warto być z nami przez dwa dni? Dlatego, że bilet za 200 pln (do 30 kwietnia) jest chyba najtańszym biletem na tego typu imprezę w Polsce. Po drugie jeśli szukasz partnera biznesowego to WARP będzie wspaniałym miejscem na to żeby poznać kogoś z Niemiec.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu