Promocje

Jedna z najlepszych odsłon serii Assassin’s Creed dostępna za darmo!

Kamil Świtalski
7

To dla wielu będzie długi dzień w pracy i szkole... Ubisoft serwuje nam kolejny świetny prezent w postaci darmowej gry. Tym razem możemy się częstować jedną z najcieplej przyjętych odsłon Assassin's Creed!

Assassin's Creed to seria, której raczej nikomu nie trzeba przedstawiać. Produkcje ze skradającymi się bohaterami skradły serca graczy na całym świecie. Wydany w 2013 roku Assassin's Creed IV: Black Flag cieszył się ogromną popularnością — i nadal przez wielu uważany jest za jedną z najciekawszych odsłon serii. Chociaż — no nie ukrywajmy — Ezio i spółka to naprawdę mocni przeciwnicy. Ubisoft w listopadzie kusił nas darmowym Watch Dogs, a teraz przez tydzień do naszych wirtualnych półek na platformie Uplay możemy dodać kolejną grę. Jeżeli rzadko zaglądacie do usługi — to najwyższy czas to dzisiaj zmienić!

Black Flag to jedna z tych odsłon serii, która zdecydowanie zapada w pamięć na dłużej. Wysokie dachy w dużej mierze ustępują tam morskiej przygodzie, gdzie wcielamy się w rolę Edwarda Jamesa Kenway'a, kapitana statku z tytułową czarną flagą. To pierwsza z części, w której twórcy postanowili rozszerzyć świat o wodne przygody — coś, czego jeszcze wcześniej tam nie uświadczyliśmy. Urzekające klimatem karaibskie wyspy i trzymająca w napięciu intryga nadal przykuwają do komputerów na długie godziny i oferują wiele frajdy. Dlatego jeżeli jakimś cudem jeszcze nie mieliście szansy zapoznać się z Assassin's Creed IV: Black Flag, to lepsza okazja może się szybko nie powtórzyć!

Assassin's Creed IV: Black Flag za darmo

Do przyszłego poniedziałku (18. grudnia — a dokładniej rzecz ujmując, do godziny 11) możemy całkowicie za darmo zgarnąć zestaw przygód w XVIII-wiecznych Karaibach. Gra dostępna jest dla wszystkich chętnych na specjalnie przygotowanej promocyjnej stronie! Jeżeli nie macie jeszcze konta w Uplay, to chyba nadszedł już czas, w którym warto byłoby to zmienić... prawda?

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: