Gry

Zostało jeszcze kilkadziesiąt godzin, by zgarnąć świetny XCOM Declassified za darmo

Kamil Świtalski
6

Ostatnimi tygodniami, a nawet miesiącami, jesteśmy cały czas rozpieszczani darmowymi grami które napływają do nas zewsząd. Ale to jeszcze nie koniec — przez najbliższych kilkadziesiąt godzin mamy bowiem szansę zgarnąć kolejną świetną produkcję za okrągłe zero złotych!

Humble Store rozdaje kolejną grę za darmo!

Humble Store zdążył nas już przyzwyczaić do tego, że cyklicznie można u nich liczyć na jakieś atrakcyjne promocje. Ale wielkie obniżki to jeszcze nie koniec, bo te są ostatnio regularnie przeplatane pakietem darmowych gier. Ostatnia okazja czekała na nas w okolicach czarnego piątku, a od teraz — do jutrzejszego wieczora — mamy szansę zgarnąć kolejny świetny tytuł za okrągłe zero złotych. Tym razem czeka na nas wydana w 2013 roku strzelanina The Bureau: XCOM Declassified!

The Bureau: XCOM Declassified za darmo!

The Bureau: XCOM Declassified to dość ciepło przyjęty przez recenzentów tytuł, za którym stoi 2K Games. Tym razem przenosimy się do lat sześćdziesiątych ubiegłego stulecia, by stawić czoła całemu zestawowi tajemniczych wrogów. Akcję obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby — i choć przez cały czas sterujemy agentem Williamem Carterem, to oprócz tego wydajemy także polecenia naszej ekipie. Każda misja to dwie dodatkowe postaci. To taktyczne podejście do zabawy jest jednym z elementów, które pozwala jej się wyróżniać na tle konkurencji. A co najlepsze — kilka lat po premierze, ta zabawa wciąż sprawia od groma frajdy!

Gdzie pobrać darmowe The Bureau: XCOM Declassified?

The Bureau: XCOM Declassified za darmo (w wersji zarówno Steam, dla Windowsa jak i komputerów Apple) dostępne jest na platformie Humble Store, i znajdziecie go pod tym linkiem. Warto jednak się pospieszyć — ta oferta potrwa wyłącznie do jutra, do godziny 19. Nie będę ukrywał, że bardzo lubię takie niespodzianki — dzięki nim każdy dzień staje się trochę lepszy. A jako początek dobrego weekendu — lepiej się nie da!

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu