Seriale

Arnold Schwarzenegger w szpiegowskim serialu dla Netflix!

Konrad Kozłowski
Arnold Schwarzenegger w szpiegowskim serialu dla Netflix!
6

To pierwszy taki projekt Arnolda Schwarzeneggera w karierze. Gwiazda zagra wraz z Monicą Barbaro w nowym szpiegowskim serialu Netfliksa.

Znany ze swoich ról w Terminatorze Arnold Schwarzenegger zagra jedną z głównych ról w serialu Netfliksa. Nie znamy jeszcze tytułu produkcji, ale wiemy, że obok byłego gubernatora Kalifornii zagra Monica Barbaro, którą wkrótce zobaczymy też w "Top Gun: Maverick". Obydwoje wcielą się w agentów CIA, a łącząca ich relacja tylko to skomplikuje, ponieważ Schwarzenegger zagra ojca bohaterki Barbaro. Co więcej, żadne z nich nie ma zielonego pojęcia o tym, że druga osoba pracuje dla agencji i sytuacja znacząco się zmieni, gdy wyjdzie to na jaw.

Co w czerwcu na Netfliksie? Wstępna lista premier filmów i seriali

Szpiegowski serial Netflix z Arnolde Schwarzeneggerem

Za serial odpowiada Nick Santora, który pracował przy takich produkcjach jak "Jack Reacher" oraz "The Fugitive" (serialowa wersja hitu "Ściganego" z Harissonem Fordem). Santora pełni rolę showrunnera oraz producenta wykonawczego w duecie ze Schwarzeneggerem. Netflix współpracuje ze Skydance Televisionprzy tym projekcie, ale jak na razie nie określono żadnych wstępnych terminów, w których moglibyśmy spodziewać się pojawienia 8 przygotowywanych odcinków na platformie.

Seria Terminator nie odżyła nawet z dużym udziałem Arnolda Schwarzeneggera

Fani z całego świata od lat proszą mnie o takąi szalony projekt, a teraz w końcu go dostaną dzięki naszym wspaniałym partnerom w Skydance i Netflix. Nie mogę się doczekać, by rozpocząć pracy nad serialem z Nickiem i Monicą oraz całym zespołem - mówi w komunikacie Arnold Schwarzenegger.

VOD tracą miliardy przez współdzielone konta. To się kiedyś skończy

Inwestycje serwisów VOD kuszą największych w branży

To nie pierwsza sytuacja, gdy Netflix lub inna platforma jest w stanie przekonać aktora filmowego do pojawienia się w serialu i to w głównej roli. Różnice pomiędzy tymi rynkami zaczynają się zacierać, a przede wszystkim ta kluczowa, czyli finansowa. Wystarczy popatrzeć na budżet serialu rozgrywającego się w świecie Władcy pierścieni od Amazonu - ponad 460 mln dolarów za 1. sezon - czy inwestycje Netfliksa w setki projektów dookoła świata. Granice stają się też coraz mniej zauważalne, jeśli chodzi o wydatki gigantów streamingowych - sam Netflix wyda 450 mln dolarów na dwa sequele "Na noże" Riana Johnsona.

 

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu