Po Godzinach

Oto nowe uniwersum Netfliksa. Rozmawiam z Zackiem Snyderem

Konrad Kozłowski
11

"Armia złodziei" to najnowszy film Netfliksa w uniwersum "Armii umarłych" Zacka Snydera. Poznajcie zdanie Matthiasa Schweighöfera - odtwórcy głównej roli i reżysera "Armii złodziei", a także Zacka Snydera, Deborah Snyder i Wesa Collera - producentów filmu.

Plany Netfliksa są  bardzo ambitne. Wokół filmu Zacka Snydera było dość glośno, ale na jednej produkcji projekt ten się nie kończy. "Armia umarłych" będzie kontynuowana w taki lub inny sposób, bo w produkcji są animacja, serial i kolejne filmy. Zanim je jednak zobaczymy, platforma daje nam szansę poznać historię jednego z członków "Armii umarłych" - Ludwiga Dietera. Wcielający się w niego Matthias Schweighöfer określany jest jako niemiecki Justin Timberlake, a lista dokonań na rodzimym rynku filmowym jest dość okazała. Aktor grywał głównie w komediach romantycznych, dzięki czemu sprawdza się w mniej poważnej roli, ale tym razem zaufał mu Zack Snyder, który pozwolił mu wyreżyserować własny film.

"Armia złodziei" od piątku jest na Netfliksie, a ja miałem okazję porozmawiać nie tylko z Matthiasem Schweighöferem, ale także gronem producentów "Armii umarłych" oraz pozostałych produkcji w ramach uniwersum, więc także "Armii złodziei". Mowa oczywiście o Zacku Snyderze, Deborah Snyder oraz Wesie Collerze. W swoim dorobku mają takie filmy jak "Watchmen. Strażnicy", "Liga sprawiedliwości Zacka Snydera" oraz "Człowiek ze stali". Tym razem odeszli od projektów DC - czy przez to łatwiej im się pracuje? Czy Matthias nie żałuje, że jego film nie trafił do kin? Posłuchajcie mojej rozmowy.

"Armia złodziei" Netfliksa - Zack Snyder, Deborah Snyder, Wes Coller i Matthias Schweighöfer

Podcastu Antyweb Po Godzinach możecie posłuchać w:

 

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu