Gry

Twórcy Fortnite zapowiadają serię koncertów Ariany Grande

Kamil Świtalski
Twórcy Fortnite zapowiadają serię koncertów Ariany Grande
0

Sezon koncertów w Fortnite nadal trwa. Gwiazdą nadchodzącego wydarzenia będzie Ariana Grande.

Fortnite to kulturalny fenomen, którego trudno nie zauważyć. Nie trzeba gry lubić, nie trzeba jej znać na wylot, ale to jedna z tych marek która doskonale przeplata popkulturę i technologię. A nadchodzący koncert w grze jest tego idealnym przykładem.

Koncert w Fortnite jeszcze w tym tygodniu. Tym razem gwiazdą będzie Ariana Grande

Ariana Grande to jedna z gwiazd nowego pokolenia, która swoją muzyką porwała tłumy na całym świecie. Młoda artystka już wkrótce będzie miała na swoim koncie nową formę koncertów, bo podobnie jak wcześniej Marshmello i Travis Scott — Ariana Grande będzie koncertować w Fortnite. Rift Tour potrwa przez trzy dni — między szóstym, a ósmym sierpnia — czyli już w najbliższy weekend. Epic Games zachęcają do wcześniejszego zalogowania się w grze, aby bez problemu móc wziąć udział w wydarzeniu.

 • Pokaz 1
  Sobota, 7 sierpnia, o godz. 00:00 czasu polskiego
 • Pokaz 2
  Sobota, 7 sierpnia, o godz. 20:00 czasu polskiego
 • Pokaz 3
  Niedziela, 8 sierpnia, o godz. 6:00 czasu polskiego
 • Pokaz 4
  Niedziela, 8 sierpnia, o godz. 16:00 czasu polskiego
 • Pokaz 5
  Poniedziałek, 9 sierpnia, o godz. 00:00 czasu polskiego

Poza występami artystki, nie mogło też zabraknąć nowych skórek z Arianą Grande w roli głównej. Od najbliższej środy można będzie kupować nowe elementy wyglądu dla bohaterów w grze - wśród nich m.in. popularna fryzura artystki.

Koncerty w Fortnite za każdym razem przyciągają tłumy — na ich czas do gry logują się ci, którzy już dawno temu porzucili zabawę, a także całe rzesze nowych graczy zaintrygowanych takim rodzajem współpracy. Ostatni z nich przyciągnął 12 milionów graczy i jak wspominał Paweł, okazał się ogromnym sukcesem. Według nieoficjalnych informacji - Ariana Grande z twórcami gry nad tym wydarzeniem pracowała od kilku miesięcy, mam zatem nadzieję

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu