Moje przemyślenia

Apple zaprasza na konferencję już 23 października - "Mamy nieco więcej do pokazania."

Konrad Kozłowski
6

"We've got a little more to show you" - jak zawsze, Apple na swoich zaproszeniach rzuca cień podejrzenia, czego może dotyczyć nadchodzące wydarzenie. Zapowiada się jednak to, że słowo ciałem się stanie i iPad mini stanie się faktem. Na jego temat przewinęła się już cała masa informacji - czy Apple b...

"We've got a little more to show you" - jak zawsze, Apple na swoich zaproszeniach rzuca cień podejrzenia, czego może dotyczyć nadchodzące wydarzenie. Zapowiada się jednak to, że słowo ciałem się stanie i iPad mini stanie się faktem. Na jego temat przewinęła się już cała masa informacji - czy Apple będzie w stanie nas czymkolwiek zaskoczyć?

"Nexus 7 i Kindle Fire posiadają ekrany o przekątnej 7 cali - w codziennym użytku sprawdzają się całkiem nieźle, jednak naszym zdaniem można to zrobić lepiej. Okazuje się bowiem, że 7 cali nie jest najlepszą dla tego typu urządzeń wielkością ekranu, wiecie jaka jest? 7,85." - to jedna z humorystycznych wersji tego jak może wyglądać prezentacja mniejszego iPada. iPada o którym wiemy naprawdę wiele: rozmiar, wygląd, cena. Te kwestie były powtarzane do znudzenia, co okaże się prawdą, czego zabraknie?

Czy tak będzie wyglądał iPad mini? Przed nami tylko 7 dni niepewności.

Najwyraźniej sprawdzi się więc opisywany przeze mnie kilka dni scenariusz - prezentacja nowego urządzenia ma pokazać, że Apple jest w stanie dostosować się do potrzeb swoich klientów i w pewnym sensie ugiąć się pod ciężarem stawianych przed firma oczekiwań - bo tak właśnie odbieram ten ruch firmy z Cupertino. Będzie to także "przypadkowy" sposób na odciągnięcie uwagi od premiery Microsoft Surface.

Skoro już dziś jesteśmy niemalże pewni tego co pokaże Apple (po raz kolejny), pozostaje mi jedynie liczyć na to, że wydarzenie okaże się o wiele ciekawsze od ostatnich - ponieważ znaczenie ma nie tylko to co prezentujemy, lecz także to w jaki sposób to robimy. A w tym Apple było do niedawna niedoścignione.

Aktualizacja: Mashable zaprezentowało bardzo ciekawą infografikę autorstwa Gimmitech, prezentującą całą "historię" związaną z plotkami na temat iPada mini i podsumowującą je. Jak myślicie, przed świętami częściej wybierany będzie "iPad mini" czy Surface?

Źródło: TheVerge, źródła grafik: TheVerge, Pocket-lint.

Partner sekcji mobilnej:


Alternatywna zawartość w przypadku braku flash-a

Patronem sekcji Mobile jest Sony Mobile, producent Xperia™ T – smartfona sprawdzonego przez Jamesa Bonda. Xperia T wyposażona została w najlepszy ekran HD o przekątnej 4,6 cala z technologią Mobile BRAVIA® Engine oraz doskonały aparat fotograficzny o rozdzielczości 13 MP z funkcją fast capture.

Smartfon napędza dwurdzeniowy procesor najnowszej generacji o taktowaniu 1,5 GHz, zapewniający dłuższe życie baterii, szybkie działanie i ultra-ostrą grafikę.


Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

AppleMobileipad mini