Apple

Miłości Samsunga i Apple końca nie widać. TV Koreańczyków z nową aplikacją

Kamil Świtalski
Miłości Samsunga i Apple końca nie widać. TV Koreańczyków z nową aplikacją
1

Myśleliście że Apple TV to szczyt miłości Samsunga i Apple? Nic z tych rzeczy -- na telewizory Koreańczyków trafia kolejna aplikacja giganta z Cupertino!

Jeszcze kilka-kilkanaście temu większość z nas nie śniła nawet o tym, że telewizory będą obsługiwały całe pakiety aplikacji, które obecnie są na wyciągnięcie ręki. Ba, doskonale pamiętam jak tych kilkanaście miesięcy temu, po pierwszych zapowiedziach apple'owskich aplikacji na platformy inne niż Apple TV, przecierałem oczy ze zdziwienia. Ale firma idzie za ciosem -- i na telewizorach Samsunga pojawiła się kolejna aplikacja giganta z Cupertino.

Apple Music na telewizorach Samsunga. Nowa aplikacja już dostępna!

W zeszłym roku na telewizorach Samsung pojawiło się wsparcie dla Apple TV i AirPlay2 -- wszyscy miłośnicy usług Apple mają powody do radości, bo nareszcie nie muszą kupować dodatkowego pudełeczka, by cieszyć się wygodnym dostępem do biblioteki wideo zgromadzonej w usługach Apple. O doskonałym połączeniu z TV dla innych sprzętów z iOS czy macOS nawet nie wspominając. Teraz Samsung idzie o krok dalej i serwuje na swoich telewizorach także aplikację Apple Music!

Dzięki aplikacji Apple Music, która będzie dostępna w telewizorach Samsung Smart TV QLED i UHD wyprodukowanych w latach 2018 – 2020, subskrybenci mogą skorzystać z dostępu do ponad 60 milionów piosenek bez reklam i najpopularniejszych teledysków. Będą mieli też szansę odkrywać tysiące playlist wyselekcjonowanych przez osoby kreujące muzyczne trendy. Subskrybenci Apple Music będą mogli skorzystać z codziennych rekomendacji, a także posłuchać programu radiowego Beats 1, emitującego na żywo utwory artystów, takich jak Frank Ocean, Nicki Minaj, The Weeknd, DJ Khaled i Elton John. Dodatkowo użytkownicy będą mieli możliwość obejrzenia programu „At Home With Apple Music”, podczas którego prezentowane są nowe playlisty tworzone przez dziennikarzy muzycznych, czaty FaceTime z artystami przebywającymi w swoich domach, wyjątkowe wywiady z gwiazdami i wiele innych materiałów, które mają pomóc w tworzeniu poczucia więzi i wspólnoty w obecnym czasie izolacji.

Aplikacja Apple Music trafiła już do sklepu Samsunga. Wszyscy posiadacze modeli które doczekały się wsparcia dla Apple Music mogą już zaglądać do sklepu i sięgnąć po bibliotekę Apple Music bez żadnych dodatkowych urządzeń!

Źródło: Samsung Newsroom

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu