Mobile

AppAward 2014 fotorelacja. Było kapitalnie!

Grzegorz Marczak
AppAward 2014 fotorelacja. Było kapitalnie!
9

Wczoraj w klubie Hybrydy odbył się finał konkursu AppAward 2014. Wcześniej pisałem o wynikach konkursu a teraz obiecana fotorelacja z imprezy. Bardzo dziękujemy wszystkim obecnym za udział w imprezie! Zaczęło się niewinnie od powitalnego wina i rozmów kuluarowych. To był bardzo dobry pomysł bo po...

Wczoraj w klubie Hybrydy odbył się finał konkursu AppAward 2014. Wcześniej pisałem o wynikach konkursu a teraz obiecana fotorelacja z imprezy. Bardzo dziękujemy wszystkim obecnym za udział w imprezie!

Zaczęło się niewinnie od powitalnego wina i rozmów kuluarowych. To był bardzo dobry pomysł bo pozwolił zrelaksować się tuż przed główną częścią gali czyli rozdaniem nagród.

Galę zaczęliśmy od przedstawienia samego konkursu oraz od rozdania nagród w nowych kategoriach jakie się w tej edycji pojawiły czyli : Najbardziej przyjazny operator roku oraz najlepszy smartphone roku 2014.

Apple po odbiór nagrody oczywiście się nie stawiło. Nie zawiódł natomiast przedstawiciel firmy Play, który prosto z urlopu przybył odebrać nagrodę.

Później rozpoczęła się część główna gali czyli przyznawanie nagród aplikacjom w trzech systemach: Windows, iOS oraz Android. Nagrody wręczali kolejno : Tomek Woźniak, Tomek Popielarczyk oraz Tomek Wyka. Bardzo dziękujemy przedstawicielom jury za to, że zgodzili się podczas gali zaprezentować finalistów:

Zdjęcie zwycięzców jeśli chodzi o system Windows

Zdjęcie zwycięzców jeśli chodzi o system iOS

Zdjęcie zwycięzców jeśli chodzi o system Android

Na koniec zrobiliśmy jeszcze grupowe zdjęcie z wszystkim finalistami AppAward 2014

Po części oficjalny rozpoczęła się część "barowo networkingowa", która trwała do późnych godzin nocnych.

Moim skromny zdaniem Gala wypadał super, był fajny klubowy klimat, przepiękne statuetki i szansa aby porozmawiać z branżą mobilną. Bardzo dziękujemy wszystkim za przyjście i dobrą zabawę.

Wszystkie zdjęcia z Gali AppAward zostaną opublikowane na Facebook na stronie Antyweb.

Podziękowania dla partnerów gali czyli firm: F-secure, Samsung oraz Perforce. . Przepiękne statuetki wykonała natomiast firma GLASSCUSTOM a do domu po imprezie wracali wszyscy z MyTaxi.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu