Apple

Aplikacja Apple Support nareszcie dostępna w Polsce!

Kamil Świtalski
Aplikacja Apple Support nareszcie dostępna w Polsce!
0

Po latach doczekaliśmy się nareszcie wsparcia języka polskiego i tutejszych serwisów w aplikacji Apple Support!

Apple to firma, która od lat cieszy się idealnym wsparciem dla swoich użytkowników. Cóż, niestety nie wszystkie serwisy działają tak efektywnie jak te Apple Store — i każdy kto próbował załatwić coś "od ręki" w rodzimych serwisach prawdopodobnie się o tym boleśnie przekonał. Jeszcze wczoraj oficjalna aplikacja Apple Support nie uwzględniała nas na mapie świata — po ostatniej aktualizacji jednak możemy nareszcie z niej zrobić solidny użytek. I nie, nie chodzi tylko o zakupy — choć złożenie zamówienia, rzecz jasna, również nie stanowi większego problemu.

Aplikacja Apple Support: wygodnie i po polsku

Wczorajsza aktualizacja przyniosła wiele dobrych nowości dla polskich użytkowników. Przede wszystkim: aplikacja nareszcie dostępna jest po polsku, a wraz ze wsparciem języka dorobiła się także pełnej listy lokalnych serwisów. Możemy tam ekspresowo podejrzeć listę urządzeń powiązanych z naszym Apple ID, ekspresowo sprawdzić do kiedy obowiązują ich gwarancje, a w razie potrzeby: równie sprawnie umówić się na wizytę w serwisie. W zakładce Odkrywaj czeka na nas cały zestaw posegregowanych tematycznie porad i instrukcji, związanych ze sprzętami producenta i ich możliwościami.

Miły akcent który daje jeszcze większe nadzieje na szybki start Apple Pay w Polsce

Jak z pewnością wiecie — rzekomo już w przyszłym tygodniu w ręce polskich użytkowników trafi Apple Pay. Tim Cook już kilka tygodni temu potwierdził, że zbliżeniowe płatności giganta trafią nad Wisłę w 2018 — i wszystkie elementy układanki powoli zaczynają do siebie pasować. Niby aplikacja ze wsparciem firmy to taki drobny szczegół, ale może okazać się fajnym dopełnieniem całości — tym bardziej, że firmy jest w Polsce coraz więcej na każdym kroku. Na tę chwilę jednak możemy cieszyć się przemyślaną aplikacją, w której znajdziemy wszystkie najważniejsze informacje o naszych urządzeniach!

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu