Felietony

Antyweb rośnie i to bardzo szybko!

Grzegorz Marczak
Antyweb rośnie i to bardzo szybko!
45

Muszę się pochwalić bo mam okrągłe i bardzo znaczące liczby które mnie do tego prowokują. Antyweb w tej chwili miesięcznie osiąga 250 tysięcy unikalnych użytkowników i przekroczył barierę miliona odsłon! Zresztą tak naprawdę Antyweb rośnie w tym samy stopniu w każdym parametrze w Google Analytics....

Muszę się pochwalić bo mam okrągłe i bardzo znaczące liczby które mnie do tego prowokują. Antyweb w tej chwili miesięcznie osiąga 250 tysięcy unikalnych użytkowników i przekroczył barierę miliona odsłon! Zresztą tak naprawdę Antyweb rośnie w tym samy stopniu w każdym parametrze w Google Analytics.

Oczywiście odsłony, unikalni użytkownicy i te wszystkie mierniki nie są najważniejsze - pisałem już o tym ale podkreślę to jeszcze raz, największą satysfakcję mam z świetnego zespołu i z tego że robimy to co tak naprawdę lubimy czyli opisujemy startupy, internet i nowe technologie.

I to jeszcze nie koniec bo w przyszłym tygodniu uruchamiamy nowe rzeczy firmowane przez Antyweb! I na tym na pewno się nie skończy.

Także dziękuję wam drodzy czytelnicy za to, że czytacie, tolerujecie nasze błędy i pomyłki (za konstruktywną krytykę) ale jednocześnie codziennie zaglądacie na Antyweb! Obiecuję, że będzie tylko lepiej i jeszcze ciekawiej.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

antyweb