Felietony

Antygrupa "Nie dla miernych treści i słabej reklamy"

Grzegorz Marczak
Antygrupa "Nie dla miernych treści i słabej reklamy"
81

To jest hasło przewodnie naszej Antygrupy, która niedawno oficjalnie zaprezentowała się na stronie Antygrupa.pl Antygrupa jest to koalicja serwisów o tematyce nowych technologii, biznesu i marketingu. Na dzień dzisiejszy w skład Antygrupy wchodzą : Antyweb, NowyMarketing, AntyApps, MamStartup, Ni...

To jest hasło przewodnie naszej Antygrupy, która niedawno oficjalnie zaprezentowała się na stronie Antygrupa.pl

Antygrupa jest to koalicja serwisów o tematyce nowych technologii, biznesu i marketingu. Na dzień dzisiejszy w skład Antygrupy wchodzą : Antyweb, NowyMarketing, AntyApps, MamStartup, Niezgrani i AK74.

O co chodzi? Przede wszystkim o to, że współpraca daje naprawdę wymierne korzyści. Widzimy to po wspólnych akcjach marketingowo reklamowych i chcemy te akcje konturować na coraz większą skalę.

Oczywiście nie tylko o sprzedaż tutaj chodzi. Tak naprawdę w grupie mamy też bardzo ciekawy uzupełniający się zestaw kompetencji który pozwala nam uruchamiać szybko takie projekty jak na przykład zmienimyświat.pl. Od pomysłu poprzez znalezienie partnerów całość nie zajęła nam dłużej niż 30 dni pracy.

Grupa powstała bo chcemy też udowodnić że można robić fajne, ciekawe i efektywne akcje niezależnie od zasięgu czy wielkości medium.

To co tak naprawdę osobiście chcę osiągnąć to coś na kształt dobrej i zgranej paczki serwisów mocno ukierunkowanych tematycznie które łącząc siły będą w stanie dać dużo więcej niż dotychczasowe standardy jeśli chodzi o display czy content marketing. Oczywiście od tych form nikt nie będzie uciekał ale za każdym razem można zrobić coś kreatywnego (o ile się chce). Mam nadzieje, że już niedługo pokażę wam kolejny przykład naszej dużej akcji.

Wierzę też wreszcie w serwisy internetowe z charakterem. Mające swoje zasady i kompetencje oraz nie bojące się konfrontacji z czytelnikami.

Antygrupa właśnie powstała. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do współpracy.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu