Sprawdź jaki laptop Intel Evo jest najlepszy dla Ciebie Więcej
Smartfony

Czerwiec 2018: AnTuTu pokazuje najwydajniejsze smartfony miesiąca

JS
Jakub Szczęsny
2

Minął czerwiec, a zatem AnTuTu pokazuje nowe zestawienie najwydajniejszych smartfonów, które osiągały najwyższe wyniki w teście popularnego smartfonowego benchmarka. Lista - bez zaskoczeń, bo ponownie najwyżej uplasował się Black Shark od Xiaomi, następny jest również gamingowi Vivo NEX S. Najlepszą trójkę zamyka OnePlus 6 z minimalnie gorszym wynikiem.

Dosyć sporo do podium brakło Xiaomi Mi8, który zajął 4 pozycję z o kilka tysięcy punktów niższą punktacją. Minimalnie przegrał z nim egzotyczny dla nas (mimo wszystko) Smartisan Nut R1 i dopiero sporo za nim znalazł się Samsung Galaxy S9+, zdecydowanie najgorętsza premiera roku od najlepszego pod względem sprzedanych smartfonów producenta. Dalej znalazł się Xiaomi Mi Mix 2, Samsung Galaxy S9, Sony Xperia XZ2 oraz ZTE Nubia Red Magic.

Wygląda na to, że nadchodzi zmierzch Snapdragona 835

ZTE Nubia Red Magic to jedyny telefon w tym zestawieniu, który zawiera w sobie układ Qualcomm Snapdragon 835, natomiast Sony Xperia XZ2 to zupełnie nowy gracz na tej liście. Reszta stawki jest bez większych zmian. Mało tego, w benchmarku nie zawarto telefonów Samsunga z własnymi procesorami Exynos.

Wszystkie urządzenia przeszły test w benchmarku AnTuTu 7, pod uwagę brano jedynie średnią wszystkich zgromadzonych wyników dla poszczególnych urządzeń (minimum 1000 rekordów). W niedługim czasie lista ta powinna zostać zaktualizowana o kolejne premiery, mniemamy że tuż po IFA w Berlinie układ sił po raz kolejny się zmieni.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: