Seriale

Ten zwiastun sprawi, że będziecie czekać na nowy serial sci-fi Netfliksa Another Life

KK
Konrad Kozłowski
10

Nieco ponad dwa tygodnie dzieli nas od premiery nowego serialu sci-fi od Netflix pt. Another Life. Jak zakończy się misja badania statku kosmicznego należącego do obcych?

Ostatni film Netfliksa pt. "I Am Mother" okazał się nad wyraz udaną produkcją sci-fi, dlatego po zaprezentowaniu zwiastunu nowego serialu oczekiwania wobec Another Life mogą być całkiem spore. Sama fabuła serialu brzmi następująco: Astronautka Niko Breckinridge i jej młoda załoga stawiają czoła wielkiemu niebezpieczeństwu podczas ryzykownej misji służącej zbadaniu pochodzenia obcego artefaktu. Ale czy to wystarczy, by Was namówić na  seans? Nie jestem do końca przekonany, bo będąc na Waszym miejscu również stwierdziłbym, że nie jest ona zbyt unikalna czy świeża, dlatego zachęcam do zapoznania się ze zwiastunem: to przez niego zmieniłem zdanie.

Another Life - nowy serial Netflix już w lipcu

Trwający niewiele ponad minutę klip nie zdradza tak naprawdę zbyt wiele. W wideo przeważają ujęcia z wewnątrz statków kosmicznych i zbliżenia na twarze członków załogi, choć nie tylko. Nie wiemy, w co się tak wpatrują, ale nie jest to nic przyjemnego - zaskoczenie i przerażnie jest wypisane na ich twarzach. W obsadzie znaleźli się m. in. Katte Sackhoff i Justin Chatwin grający parę, która wykonując odrębne misje będzie miała za zadanie poznanie przybyszy oraz ich zamiarów. Do czego będą zdolni, by ochronić tych których kochają - pada pytanie w opisie zwiastunu, co zapowiada mało optymistyczne konsekwencje ich działań. Czyżby obcy nie przybyli na Ziemię z pokojowymi zamiarami?

Zwiastun Another Life

Nie wszystkie dotychczasowe produkcje sci-fi Netfliksa okazywały się sukcesami, ale serwis zdołał odwrócić kartę wspomnianym filmem, a do udanych serii na pewno można zaliczyć Altered Carbon oraz Dark. Mam tylko szczerą nadzieję, że Another Life zmaże plamę po Nightflyers, wobec którego wymagania były całkiem spore, a ostatecznie serial nie sprostał oczekiwaniom widzów i krytyków.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu