Startups

Animalo o zwierzakach

GM
Grzegorz Marczak
8

Informacje o Animalo znalazłem na startups.pl - jedyna opinia jaka była na temat tego serwisu to, że jest on ładnie wykonany - tylko czy to wystarczy? Serwisy społecznościowe coraz częściej tworzone są przez portale, Interia dominuje jeśli chodzi o ilość nowo uruchamianych serwisów, ostatnio ta...


Informacje o Animalo znalazłem na startups.pl - jedyna opinia jaka była na temat tego serwisu to, że jest on ładnie wykonany - tylko czy to wystarczy?

Serwisy społecznościowe coraz częściej tworzone są przez portale, Interia dominuje jeśli chodzi o ilość nowo uruchamianych serwisów, ostatnio także uaktywyniła się wirtualna polska i niestety dla animalo stworzyła też serwis społecznościowy dla posiadaczy zwierzaków.


Profil naszego zwierzaka w animalo.pl


W animalo mam raczej tradycyjny serwis społecznościowy czyli forum, grupy zdjęcia, galerie i blogi to co moim zdaniem jest ciekawe to sposób prezentacji zwierzaków. Każde zwierzątko ma swój własny profil w którym właściciel może napisać historię danego stworzenia, co lubi oraz co ciekawe opisać jego charakter.

Wirtualna polska oprócz podobnych do animalo funkcjonalności oferuje użytkownikom bardzo dużo treści (redakcyjnych jak przypuszczam), możemy więc dowiedzieć się jak tresować naszego psa, jak go pielęgnować oraz przeczytać wiele ciekawych porad odnośnie posiadania zwierzęcia w domu.

Czy przy tak dużej konkurencji ze strony portalu (a przecież to nie jedyny serwis o zwierzętach, onet też ma swoje pieski), animalo ma szansę na przetrwanie ? Moim zdaniem będzie bardzo trudno, i to już nie dlatego że portale są tutaj rywalem ale również dlatego, że wydaje mi się iż istnieje bardzo dużo różnego rodzaju forum dyskusyjnych o tej tematyce.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu