Startups

Pogodnie o pogodnie.pl

Grzegorz Marczak
Pogodnie o pogodnie.pl
12

Nowy serwis o pogodzie - to brzmi raczej mało ciekawie, ale kiedy obejrzymy stronę pod adresem pogodnie.pl zobaczymy urzekającą prostotę. Wpisując w wyszukiwarkę nazwę miasta w wyniku dostaniemy prognozę pogody na następne 7 dni. Prognoza wraz z potrzebnymi informacjami zaprezentowana jest w...

Nowy serwis o pogodzie - to brzmi raczej mało ciekawie, ale kiedy obejrzymy stronę pod adresem pogodnie.pl zobaczymy urzekającą prostotę.

Wpisując w wyszukiwarkę nazwę miasta w wyniku dostaniemy prognozę pogody na następne 7 dni. Prognoza wraz z potrzebnymi informacjami zaprezentowana jest w bardzo prosty i przejrzysty sposób. I to wszystko, nic więcej w serwisie tym zrobić nie można. Moim zdaniem tego typu projekty nie nastawione (chyba) na dużą oglądalność i zarabianie pieniędzy są czymś bardzo ciekawy i potrzebnym w internecie.


Pogoda na 7 dni dla warszawy

Nie doszukałem się skąd pogodnie.pl pobiera informacje o pogodzie - jeśli jednak będzie to jakieś wiarygodne źródło informacji to chętnie będę korzystał z tego serwisu zamiast z serwisów pogodowych na portalach (które coraz częściej w całości zasłonięte są przez reklamy).

Podsumowując - urzekła mnie prostota i wykonanie.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu