Startups

Nowa wersja wykop.pl już jutro!

Grzegorz Marczak
Nowa wersja wykop.pl już jutro!
17

Nasz polski digg czyli wykop.pl rozwija się coraz lepiej, ostatnio Tomek na blogu poinformował o tym, że serwis w październiku zanotował 500 tysięcy unikalnych odwiedzin i ponad 5 milionów odsłon. Muszę przyznać, że działania jakie podejmuje wykop przynoszą efekt jeśli chodzi o oglądalność (jesz...

Nasz polski digg czyli wykop.pl rozwija się coraz lepiej, ostatnio Tomek na blogu poinformował o tym, że serwis w październiku zanotował 500 tysięcy unikalnych odwiedzin i ponad 5 milionów odsłon. Muszę przyznać, że działania jakie podejmuje wykop przynoszą efekt jeśli chodzi o oglądalność (jeszcze niedawno wykop nie przekraczał 200 tysięcy UU).

Od jutro użytkownicy dostaną w swoje ręce nową wersję wykopu wyposażoną w wiele nowych funkcjonalności, którym towarzyszyć będą drobne i całkiem duże zmiany w układzie serwisu oraz grafice.

Oto lista funkcjonalności, którą od jutra zastaniemy na wykop.pl :

  • Podział linków na trzy rodzaje: Informacja, Video, Grafika (można filtrować linki w dowolnej konfiguracji tych grup). Podziałowi temu będzie towarzyszyć możliwość wybrania jakiego rodzaju informacje będziemy mieli na naszej stronie głównej.
  • Podgląd video - ajaxowy player do video (działający z większymi serwisami: youtube, patrz.pl, metacafe, dailymotion, videogoogle, streemo itp
  • Podgląd obrazków - jak to będzie wyglądać przekonamy się jutro
  • Wykopalisko będzie można sortować wg najnowszych, najpopularniejszych i najczęściej komentowanych
  • Profile użytkowników - teraz pod adresem nick.wykop.pl będzie lista naszych aktywności z podana data i godzina, będą tez treści komentarzy, możliwość wpisania informacji o sobie (znika gravatara), będzie można wrzucić własny, większy awatar 100x100, będzie możliwość podania RSSa do swojego bloga, i wyświetla się 3 ostatnie wpisy w profilu itp.
  • Reklamy - pojawią się reklamy z google adsense, trade doubler i z adnet (z którym wykop podpisał umowę). Wszystkie reklamy mają być nie inwazyjne czyli bez popapów itp.

Wykop się rozwija i jak dowiadujemy się od Tomka to jeszcze nie jest koniec, pomysłów i zmian jakie będą wdrożone. Większe przeobrażenia wykopu będziemy obserwować po nowym roku.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu