Świat

Android pokazuje co ma w zanadrzu

Paweł Grzegorz Iwaniuk
Android pokazuje co ma w zanadrzu
10

To już pewne. Android rozpoczyna swoją kampanie medialną, w związku z czym w najbliższym czasie będziemy zalewani kolejnymi informacjami na jego temat. Nowe dziecko Google musi w ciągu najbliższych miesięcy zainteresować i zachęcić do kupna potencjalnych nabywców. Aby ich liczba była jak najwyższa A...

To już pewne. Android rozpoczyna swoją kampanie medialną, w związku z czym w najbliższym czasie będziemy zalewani kolejnymi informacjami na jego temat. Nowe dziecko Google musi w ciągu najbliższych miesięcy zainteresować i zachęcić do kupna potencjalnych nabywców. Aby ich liczba była jak najwyższa Android musi zaprezentować swoje innowacyjne cechy i przekonać wszystkich, że oferuje coś nowego. Coś czego nie posiada konkurencja, a pożądanych przez klientów.

Serwis MobileCrunch opublikował prezentację wideo Androida przygotowaną przy użyciu najnowszego emulatora tego systemu, zawartego w nowym SDK.

Z najciekawszych zaobserwowanych cech systemu wymienić można:

  • Pulpit systemowy posiada funkcje wielu ekranów oraz umożliwia swobodną organizację widgetów
  • Przeglądarka www posiada funkcje "kart" znanych z Firefoxa, dzięki czemu możliwe jest uruchomienie kilku stron jednocześnie.

Według mnie wygląda to ciekawie choć dopiero w praktycznym użyciu zobaczymy ile Android będzie warty i czy nie jest to kolejny gadżet.

Źródło wiadomości oraz ilustracji: CrunchGear

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

GoogleMobilegPhoneAndroid