Sprawdź jaki laptop Intel Evo jest najlepszy dla Ciebie Więcej
Amazon

Amazon zaprezentuje "niespotykane dotąd" urządzenie już 18 czerwca

KK
Konrad Kozłowski
12

Czyżby plotki krążące od kilku miesięcy miały wreszcie stać się faktem? O smartfonie Amazonu mówimy przecież od dłuższego czasu i choć nie wiemy o nim zbyt wiele, bo nie wyciekły na jego temat żadne konkretne i w miarę potwierdzone informacje, to jednak możemy już wiele przypuszczać - 3D prawie na p...

Czyżby plotki krążące od kilku miesięcy miały wreszcie stać się faktem? O smartfonie Amazonu mówimy przecież od dłuższego czasu i choć nie wiemy o nim zbyt wiele, bo nie wyciekły na jego temat żadne konkretne i w miarę potwierdzone informacje, to jednak możemy już wiele przypuszczać - 3D prawie na pewno nadchodzi.

Na takie domniemania można sobie pozwolić oglądając "trailer" konferencji. Amazon postanowił opublikować niedługie wideo, w którym występują "zwykli klienci" korzystający już z nowego urządzenia. Oczywiście nam nie jest dane owego urządzenia zobaczyć - najważniejsze są reakcje i słowa, których używają osoby kolejno występujące w wideo.

Lista epitetów jest dosyć długa, wiele z nich się powtarza, ale skoro padają takie wyrażenia jak "to porusza się razem ze mną" i "nie widziałem nigdy czegoś takiego wcześniej" podczas wychylania się osoby raz w prawo raz w lewo możemy przecież ze sporą dozą prawdopodobieństwa już dzisiaj stwierdzić, że smartfon Amazonu wyposażony będzie w pewnego rodzaju funkcję 3D - czy chodzi jedynie o interaktywny interfejs? Mamy nadzieję, że nie. Oczywiście komentując całą sytuację przez cały czas odnoszę się do urządzenia, które wcale smartfonem nie musi być, lecz zbyt wiele na to wskazuje.

Nas, Polaków, smartfon Amazonu może interesować jedynie ze względu na całkiem możliwą niską cenę urządzenia, które będziemy mogli "zaimportować" do naszego kraju. To czy będzie ono przydatne to zupełnie inna sprawa, ponieważ jak wiemy pierwsze skrzypce odgrywać będą usługi Amazonu wypełniające każdy "kąt" oprogramowania na urządzeniu. Wszystkie z aspektów multimedialnych - filmy, seriale, muzyka, książki, komiksy - oferowane przez Amazon to podwaliny istnienia tabletów Kindle Fire. I w tym przypadku nie może być przecież inaczej.

Wszystkich zainteresowanych odsyłam do poniższego wideo, po którego obejrzeniu powinniście już mieć własną wizję tego, co szykuje Amazon. Interfejs po którym nawigujemy przechylając telefon? Nie jest to przecież niemożliwe - "to naprawdę intuicyjne" mówi jeden z obecnych wideo. Jesteście przekonani?

Konferencja już za dwa tygodnie, a Amazon robi wszystko, by o jego zapowiedziach było głośno.

Zdjęcie.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

Amazon