Felietony

Pierwszy miesiąc szkoły z Prime Gaming. Będzie w co grać!

Piotr Kurek
Pierwszy miesiąc szkoły z Prime Gaming. Będzie w co grać!
4

Poznaliśmy listę gier, jakie już na początku września pojawią się w ofercie Prime Gaming - części abonamentu Amazon Prime.

Amazon Prime to nie tylko darmowe wysyłki, zniżki czy VOD. To także platforma dla graczy Prime Gaming oferująca darmowe tytuły, dodatki do najpopularniejszych gier i dostęp do Twitch Prime. Choć na oficjalne zaprezentowanie rozpiski na przyszły miesiąc musimy jeszcze chwilę poczekać, tak, tradycyjnie już, billbil-kun z serwisu Dealabs, zdradza gry, w jakie będzie można zagrać w ramach abonamentu Amazon Prime na PC. A jest na co czekać. Po sierpniowej dawce gier, gdzie na liście znalazły się m.in. StarCraft: Remastered, Zak McKracken and the Alien Mindbenders, Beasts of Maravilla Island, Recompile, ScourgeBringer i Family Mysteries: Poisonous Promises, wrzesień zapowiada się równie interesująco.

Prime Gaming we wrześniu. Gry, które będzie można pobrać za darmo w ramach abonamentu Amazon Prime

We wrześniu w Prime Gaming pojawią się:

  • Assassin's Creed Origin (aktywacja przez Ubisoft Connect)
  • Football Manager 2022 (aktywacja przez Epic Games Store)
  • Middle-earth: Shadow of Mordor (Edycja Gry Roku) (aktywacja przez GOG)
  • The Dig (bezpośrednio od Amazon Prime Gaming)
  • Defend the Rook (bezpośrednio od Amazon Prime Gaming)
  • We. The Revolution (bezpośrednio od Amazon Prime Gaming)
  • Castle on the Coast (bezpośrednio od Amazon Prime Gaming)
  • Word of the Law: The Death Mask Collector's Edition (Legacy Games)

Warto trzymać rękę na pulsie. Gdy Amazon oficjalnie potwierdzi gry, poda też listę kolejnych DLC, jakie w ramach abonamentu pojawią się w popularnych grach online. Chodzi tu m.in. o darmowe dodatki do Fall Guys , Pokémon GO, The Elder Scrolls Online i NBA 2K22. Amazon nie zapomina też o dodatkach do Grand Theft Auto Online, Red Dead Online, World of Warcraft, Destiny 2, Lost Ark, Call of Duty, World of Tanks, Apex Legends i wielu innych, który każdego miesiąca są do odebrania na stronach Prime Gaming.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

news