Internet

Allegro uruchomi swój własny program lojalnościowy [prasówka]

Tomasz Popielarczyk
Allegro uruchomi swój własny program lojalnościowy [prasówka]
32

Allegro przygotowuje się do uruchomienia swojego własnego programu lojalnościowego. Ma to pozwolić użytkownikom na zbieranie wirtualnych monet, które następnie posłużą do obniżania cen produktów.

Allegro z własnym programem lojalnościowym

Jak informuje WP Money, niebawem Allegro uruchomi własny program lojalnościowy. Rozwiązanie to ma przede wszystkim służyć użytkownikom robiącym zakupy z poziomu aplikacji mobilnej. Za każdy przedmiot kupiony za minimum 60 złotych mamy otrzymać 6 złotych monet. Warunkiem jest dokonanie zakupów u sprzedawcy ze znaczkiem "Standard Allegro" oraz płatność za pośrednictwem PayU.

Za każde 20 monet otrzymamy kupon rabatowy w wysokości 20 złotych. Będzie można go wykorzystać w ciągu 14 dni na zakupy powyżej 50 złotych z poziomu aplikacji mobilnej. Z promocji wyłączone mają zostać niektóre produkty.

Allegro wcześniej już oferowało program lojalnościowy we współpracy z platformą Payback. Jakiś czas temu jednak zdecydowano się z niego zrezygnować.

Uber udostępni dane o ruchu miejskim

Uber chce udostępnić gromadzone przez siebie dane na temat ruchu ulicznego lokalnym samorządom. W ten sposób firma przyczyniałaby się do usprawnienia ruchu drogowego w miastach. W tym celu uruchomiony zostanie specjalny serwis Uber Movement, gdzie można będzie znaleźć tego typu raporty. W pierwszej kolejności powstaną one dla Bostonu, Manili, Sydney oraz Waszyngtonu. Z czasem Uber przygotuje też dane dla innych miast.

Spotify na Androida z nowym odtwarzaczem

Spotify planuje odświeżyć wygląd swojego odtwarzacza dla Androida. Aplikacja wkrótce miałaby wyświetlać okładki albumów odtwarzanych utworów na pełnym ekranie, jako tło dla przycisków służących do sterowania odtwarzaczem. Co ciekawe, stuknięcie w okładkę, ukrywałoby guziki i pokazywało wyłącznie pasek postępu przy dolnej krawędzi ekranu. Ten minimalistyczny interfejs miałby być w rezultacie o wiele bardziej praktyczny i przyjemny dla oka.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu