iOS

Apple naprawia błąd z linkami. Aktualizacja iOS 9.3.1 już dostępna [prasówka]

Tomasz Popielarczyk
Apple naprawia błąd z linkami. Aktualizacja iOS 9.3.1 już dostępna [prasówka]
4

Błędy zdarzają się nawet najlepszym? W iOS 9.3 pojawiło się kilka rażących wpadek, które twórcy właśnie naprawiają. Wersja 9.3.1 jest już dostępna.

iOS 9.3.1

Apple nie ma szczęścia do ostatnich aktualizacji. Wydanie 9.3 systemu iOS tylko to potwierdza. System na starszych urządzeniach nieprawidłowo się aktualizował, przez co użytkownicy musieli podłączać telefony kabelkiem pod iTunes. Mało tego, pojawiały się również problemy z otwieraniem linków w Safari. Apple teraz wydaje poprawki oznaczone numerkiem 9.3.1. Nowa wersja ma wyeliminować błąd z linkami. O żadnych innych znaczących zmianach, które wprowadza, nic nie wiadomo.

Huawei zwiększył przychód w 2015 o 37 proc.

Chińczycy idą jak burza. Firma w 2015 roku zanotowała przychód na poziomie 61 mld dolarów. To aż o 37 proc. więcej niż przed rokiem. O 32 proc. wzrósł natomiast zysk netto, osiągając poziom 5,7 mld dolarów. To rekordowe wyniki, a zaraz największa dynamika wzrostu od 2008 roku. Warto dodać, że w 2015 roku firma sprzedała łącznie ponad 100 mln urządzeń - o 72,9 proc. więcej niż przed rokiem.

Borderlands: The Pre-Sequel na Nvidia Shield TV

Za sprawą Nvidii coraz więcej gier z pecetów trafia na Androida. Jedną z najnowszych produkcji jest ostatnia gra z serii Borderlands. Produkcja wykorzystuje moc przystawki telewizyjnej, a także pozwala na zabawę w trybie multiplayer (co jest esencją Borderlands). Jej cena jest też odpowiednio wysoka - w Google Play zapłacimy niespełna 70 złotych. Produkcja jest kompatybilna tylko z Shield TV. Nie wiadomo, czy kiedykolwiek trafi na inne urządzenia (tablety) Nvidii.

Studio tworzące Sword Coast Legends zamknięte

Właśnie poinformowano o zamknięciu studia N-Space, które było odpowiedzialne za RPG-a Sword Coast Legends. Produkcja miała nawiązywać do największych hitów wykorzystujących mechanikę DnD i osadzonych w realiach Fearunu. Niestety opinie graczy i recenzentów nie były tak przychylne, jak się spodziewano. Teraz wydawca gry Wizards of the Coast rozważa, co dalej z projektem: dodatkami DLC oraz konsolowym portem, który zapowiedziano jakiś czas temu. Studio N-Space działało od 1994 roku. Swego czasu było ono skupione przede wszystkim na produkowaniu/portowaniu gier na konsole Nintendo.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

AppleMobileiOSSmartfony