46

Aktualizacja HTC One z Sense 6 ponownie dostępna

HTC podobnie jak z aktualizacją do Androida KitKat, udostępniło najnowszą aktualizację oprogramowania oraz Sense na raty. Najpierw w maju, by przerwać ją po chwili z uwagi na stwierdzone błędy. Wczoraj znowu pojawiła się informacja o nowej wersji, dziś nadal mogłem ją pobrać, więc chyba już bez problemu można aktualizować. Najważniejsza i najbardziej widoczna zmiana to […]

HTC podobnie jak z aktualizacją do Androida KitKat, udostępniło najnowszą aktualizację oprogramowania oraz Sense na raty. Najpierw w maju, by przerwać ją po chwili z uwagi na stwierdzone błędy. Wczoraj znowu pojawiła się informacja o nowej wersji, dziś nadal mogłem ją pobrać, więc chyba już bez problemu można aktualizować.

Najważniejsza i najbardziej widoczna zmiana to oczywiście Sense 6. Po aktualizacji przywitał mnie odświeżony wygląd, jest jakby jaśniej i przyjemniej. Widać to nie tylko na głównym ekranie, ale i głębiej w ustawieniach czy liście aplikacji. Jak widać poniżej zmieniono ekran blokady, a ściślej opcję jego odblokowania. Ruch w lewo odkrywa nam panel z Blinkfeed, w prawo ostatni ekran, a do góry nasz główny ekran.

2014-06-05_111828

Dodano opcję ustawiania własnych fontów, odmieniono też motywy, które teraz są ze wsparciem kolorów w menu.

2014-06-05_112442

Odświeżenia doczekał się również aparat. Teraz dostęp do wszystkich funkcji mamy za pomocą jednego przycisku w lewym dolnym rogu ekranu.

2014-06-05_113939

Ostatnią z istotnych funkcji jest nowy tryb ekstremalnego oszczędzania energii. Możemy wybrać automatyczne włączenie w przypadku spadku poziomu baterii do 20%, 10% lub 5%.

2014-06-05_114251

Sama aktualizacja to plik wielkości blisko 700MB, więc polecam aktualizować poprzez WiFi. Zapraszam do aktualizacji i podzielenia się swoimi wrażeniami:).