Microsoft

Aktualizacja dla Windows 8.1 wyciekła do Sieci – możecie ją pobrać

Konrad Kozłowski
Aktualizacja dla Windows 8.1 wyciekła do Sieci – możecie ją pobrać
59

Aktualizacja dla Windows 8.1 mająca wnieść sporo udogodnień dla pracy z komputerami za pomocą myszki i klawiatury to temat regularnie powracający od dłuższego czasu. Choć oficjalnie zostanie ona omówiona dopiero w kwietniu to już dziś możemy pobrać ją w wersji RTM. Nie poznaliśmy jeszcze oficjaln...

Aktualizacja dla Windows 8.1 mająca wnieść sporo udogodnień dla pracy z komputerami za pomocą myszki i klawiatury to temat regularnie powracający od dłuższego czasu. Choć oficjalnie zostanie ona omówiona dopiero w kwietniu to już dziś możemy pobrać ją w wersji RTM.

Nie poznaliśmy jeszcze oficjalnej nazwy dla tego zestawu uaktualnień, ale spekuluje się, że będzie ona określona mianem Windows 8.2. Lista nowości, który przyniesie ta aktualizacja przewijała się już wielokrotnie, dlatego odsyłam Was do naszych poprzednich wpisów, gdzie możecie się z nimi zapoznać. Naturalnie pliki, które dostępne są w już w Sieci instalujemy dziś na własną odpowiedzialność. Publicznie dostepne będą najprawdopodobniej już w kwietniu tego roku poprzez usługę Windows Update.

Ci z Was, którzy zdecydują się jednak na sprawdzenie przygotowanych przez Microsoft nowości już dzisiaj, mogą pobrać paczki zip ze wszystkimi plikami wymaganymi do przeprowadzenia uaktualnienia. Oto one:

Przypominamy, że powyższe pliki pobieracie i instalujecie na własną odpowiedzialność.

Gdy jedna z paczek znajdzie się już na Waszym komputerze, wypakujcie wszystkie znajdujące się w niej pliki i zainstalujcie w podanej poniżej kolejności:

  1. KB2919442 Preparation Update
  2. KB2939087 Preparation Update
  3. KB2919355 Update 1 done
  4. KB2932046 Supplement File
  5. KB2938439
  6. KB2937592

Po instalacji niektórych z uaktualnień poproszeni będziecie o ponowne uruchomienie komputera co oczywiście należy uczynić. W moim przypadku instalacja trwała dość długo, minimum półtorej godziny, lecz muszę zaznaczyć że aktualizację przeprowadzałem na maszynie wirtualnej.

Źródło linków.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu