Telekomy

Aero2 zapowiada pakiet bez limitu transferu danych?!

Grzegorz Ułan
Aero2 zapowiada pakiet bez limitu transferu danych?!
92

Jeszcze nigdy nie pisałem o jakiejś nowej ofercie przed konferencją, ale tą chyba warto oznaczyć wpisem zapowiadającym.

Właśnie dostałem zaproszenie na konferencję Aero2, treść zaproszenia nie pozostawia złudzeń - będzie pakiet bez limitu w Aero2!

Serdecznie zapraszamy na konferencję prasową Aero2, na której zaprezentujemy nowy produkt naszej grupy. Szykujemy Odlot bez limitu i duże zamieszanie na polskim rynku telekomunikacyjnym.
Obiecujemy, że będziecie Państwo zaskoczeni!
Do zobaczenia!

Rzućmy okiem jak obecnie wygląda oferta Aero2:

Najdroższy pakiet na 30 dni, 30 GB w cenie 30 zł. W przypadku oferty bez limitu musielibyśmy się spodziewać ceny przynajmniej dwa razy większej. Obecnie posiadam taki internet w Plusie, ale tylko w zasięgu LTE za 79 zł. Na ile on jest bez limitu? Mogę tylko powiedzieć, że jeszcze nie wpadłem w lejek od blisko roku, a potrafię dobić do 500 GB, jak dużo filmów oglądam na HBO GO.

Niemniej zastanawiam się, czy skoro mowa o dużym zamieszaniu na rynku telekomunikacyjnym, to być może szykują prawdziwy no limit lub przynajmniej z rozsądnym limitem w rozsądnej cenie. Odpowiedź już w najbliższą środę, czekajcie na informacje na Antyweb, na pewno opiszemy ich nową ofertę.

Niestety albo stety, nowa oferta dotyczy usług głosowych - Mamy nowego operatora sieci komórkowej! Aero2 wchodzi z taryfami głosowymi i pakietami.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

hotmobile