Internet

[Krótko] Aero2 przyśpiesza do 5 Mb/s

Tomasz Popielarczyk
[Krótko] Aero2 przyśpiesza do 5 Mb/s
9

Aero2 zwiększa prędkość transmisji danych w ramach oferowanych przez siebie pakietów. Od teraz użytkownicy, którzy zdecydują się na jedną z pięciu płatnych opcji, będą mogli przeglądać strony www i pobierać pliki znacznie szybciej niż dotychczas. Informacja pojawiła się przed chwilą na fanpage'u...

Aero2 zwiększa prędkość transmisji danych w ramach oferowanych przez siebie pakietów. Od teraz użytkownicy, którzy zdecydują się na jedną z pięciu płatnych opcji, będą mogli przeglądać strony www i pobierać pliki znacznie szybciej niż dotychczas.

Informacja pojawiła się przed chwilą na fanpage'u Aero2. Komercyjne pakiety Aero Max, które dotąd zapewniały prędkość na poziomie 3 Mb/s teraz przyśpieszają do 5 Mb/s. Tym sposobem Aero2 staje się coraz bardziej atrakcyjną usługą i konkurencją dla tradycyjnych ofert internetu mobilnego na kartę. Oczywiście w dalszym ciągu dostępne są też tańsze pakiety Aero Mini, gdzie prędkość nie ulega zmianie i pozostaje na poziomie 512 Kb/s. Pełną listę zamieszczam poniżej.

Jednocześnie sieć poinformowała o uruchomieniu kolejnego pakietu testowego, w ramach którego każdy, kto jeszcze nie skorzystał z opcji Aero Max lub Aero Mini otrzyma całkowicie bezpłatnie pakiet 2 GB na okres 20 dni. W tym czasie wzrośnie również prędkość transmisji do 5 Mb/s. Najłatwiej aktywować go z poziomu panelu klienta. Promocja ma obowiązywać do końca br. Tutaj znajdziecie jej regulamin. Natomiast, zaktualizowane o nowe Aero2, nasze zestawienie dotyczące ofert internetu mobilnego - tutaj.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

Aero2