Świat

Lepszy Gmail

Grzegorz Marczak
6

Jeśli jesteś stałym użytkownikiem poczty od google czyli gmail i chciałbyś wprowadzić do niej kilka bardzo przydatnych udogodnień to polecam dodatek do firefoxa o nazwie better gmai. Korzystam z tego dodatku bardzo długo i muszę przyznać, że jest to jedno z lepszych rozszerzeń do gmail jakie znam...

Jeśli jesteś stałym użytkownikiem poczty od google czyli gmail i chciałbyś wprowadzić do niej kilka bardzo przydatnych udogodnień to polecam dodatek do firefoxa o nazwie better gmai.

Korzystam z tego dodatku bardzo długo i muszę przyznać, że jest to jedno z lepszych rozszerzeń do gmail jakie znam. Dodatek jest dość często aktualizowany, a dochodzące funkcjonalności są zawsze bardzo przydatne.

Przede wszystkim w better gmail można zmienić skin naszego gmaila. Ja od kiedy tylko pojawiła się taka możliwość korzystam z super clean którą wszystkim polecam.Możliwość zmiany wyglądu interfejsu to dopiero początek, spośród wielu funkcji jakie oferuje to rozszerzenie (ukrywanie informacji z paska bocznego, dodawania nowych, zachowywanie wyników wyszukiwania, poprawa wyglądu ikonek od attachmentów) integruje on również gmail z naszym google reader. Dzięki temu w jednym miejscu możemy sprawdzić naszą pocztę i nasze RSS-y.

Długo można by pisać o tym, co potrafi better gmail, polecam instalacje i sprawdzenie wszystkiego co on oferuje (o ile już go nie używacie)

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu