Świat

Adrive.com - 50 GB za darmo na twoje pliki.

GM
Grzegorz Marczak
12

Serwisy pomagające nam przechowywać dane i plik w internecie to nie nowość i nie budzą one raczej zbyt dużego zainteresowania (przynajmniej z mojej strony). Jeśli jednak jakiś serwis oferuje nam aż 50 GB i to za darmo na tylko i wyłączeni nasze dane i nasze potrzeby to wydaje mi się, że taka inf...

Serwisy pomagające nam przechowywać dane i plik w internecie to nie nowość i nie budzą one raczej zbyt dużego zainteresowania (przynajmniej z mojej strony). Jeśli jednak jakiś serwis oferuje nam aż 50 GB i to za darmo na tylko i wyłączeni nasze dane i nasze potrzeby to wydaje mi się, że taka informacja jest już dość ciekawa.

Ograniczeniem wprowadzonym przez Adrive dla darmowych kont (bo dla tych którym 50 Gb to mało będą oferowane konta płatne) jest wielkość pliku jaką można wgrywać ograniczona do 2GB - czyli i tak moim zdaniem bardzo duża.

Serwis nie wygląda najbardziej okazale na tle konkurencji - ale zapewnia wszystkie niezbędne funkcje pozwalające na wgrywanie i organizowanie swoich danych. Blog Webware testował wydajność i prędkość wygrywania danych do Adrive i określił ją jako fenomenalną - oczywiście wszystko zależy też od łącza jakie posiadamy.


Interfejs do obsługi i pracy z plikami nie jest taki brzydki

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

daneplikihosting