Świat

Ginger czyli Netvibes II zaprasza.

GM
Grzegorz Marczak
4

Netvibes zaprezentował szerokiej publiczności nową wersję swojej strony domowe o dumnie brzmiącej nazwie Ginger. Wszystkich użytkowników tego serwisu zapewne ucieszy ta wiadomość ponieważ w nowej wersji wprowadzono dość znaczną zmianę poprawek i nowych funkcjonalności. Główny pomysłem na odświe...


Netvibes zaprezentował szerokiej publiczności nową wersję swojej strony domowe o dumnie brzmiącej nazwie Ginger.

Wszystkich użytkowników tego serwisu zapewne ucieszy ta wiadomość ponieważ w nowej wersji wprowadzono dość znaczną zmianę poprawek i nowych funkcjonalności. Główny pomysłem na odświeżenie serwisu jest nastawienie na budowanie społeczności (co za niespodzianka). W związku z tym w nowej wersji zobaczymy na przykład możliwość pisania komentarzy i wiadomości na czymś co nazwane zostało "ścianą" (wall) każdego użytkownika.


The Wall

Kolejny wsparciem dla rodzącej się społeczności ma być możliwość dzielenia się naszymi widgetami oraz wszelkiego rodzaju funkcjonalności związane z "pielęgnowaniem znajomych"Oprócz wszelkiego rodzaju dodatków funkcjonalnych powiększona została również paleta dostępnych wzorów stron jakie możemy używać, poprawiona został wydajność serwisu, wersja mobilna i wiele wiele innych.

Użytkownicy serwisu Netvibes nie będą chyba zawiedzeni tą zmianą (w testach brało udział ponad 20 tysięcy osób więc system powinien być raczej stabilny a wszelkiego rodzaju większe błędy powinny być już wyeliminowane).

Ps. Swoje konto z Netvibes należy podać procesowi migracji do Ginger - na szczęście zadanie to jest trywialne i każdy powinien sobie z nim poradzić.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu