8

Adobe Photoshop Express jeszcze w tym roku!

Adobe niedawno zapowiadało stworzenie w pełni funkcjonalnego odpowiednika deskotopowej aplikacji Photoshop. Wczoraj okazało się, że wersja beta internetowego photoshopa w wersji beta ukaże się jeszcze w tym roku. Nie wiadomo na razie czy wersja ta będzie dostępna publicznie. Adobe przy swoim nowym internetowym produkcie zamierza współpracować z serwisami hostującymi zdjęcia takimi jak Shutterfly czy Photobucket. […]

Adobe niedawno zapowiadało stworzenie w pełni funkcjonalnego odpowiednika deskotopowej aplikacji Photoshop. Wczoraj okazało się, że wersja beta internetowego photoshopa w wersji beta ukaże się jeszcze w tym roku. Nie wiadomo na razie czy wersja ta będzie dostępna publicznie.

Adobe przy swoim nowym internetowym produkcie zamierza współpracować z serwisami hostującymi zdjęcia takimi jak Shutterfly czy Photobucket. Do grona współpracujących nie dołączy Flickr, którego właścicielem jest Yahoo – przypuszczalnie powodem odrzucenia Flickera jest jego bliska współpraca z potencjalnym konkurentem Adobe w internecie czyli serwisem Picnik (również edycja zdjęć w internecie).

Wszyscy użytkownicy Photoshopa zapewne już teraz zacierają ręce czekając na to jak tak naprawdę będzie działała internetowa wersja najbardziej popularnego na świecie edytora graficznego.