Świat

Nieoficjalnie wystartował kalendarz w windows live.

GM
Grzegorz Marczak
2

Windows Live powoli wprowadza swój nowy Kalendarz, który już od teraz może być dostępny dla niektórych użytkowników. Kalendarz ten ma zapewne być kolejnym elementem w odpowiedzi na to co w tej chwili prezentuje w internecie Google. Nowa aplikacja MS będzie posiadać możliwość konfigurowania alar...


Windows Live powoli wprowadza swój nowy Kalendarz, który już od teraz może być dostępny dla niektórych użytkowników.

Kalendarz ten ma zapewne być kolejnym elementem w odpowiedzi na to co w tej chwili prezentuje w internecie Google. Nowa aplikacja MS będzie posiadać możliwość konfigurowania alarmów, tworzenia wielu kalendarzy które będą współdzielone z innymi użytkownikami itp.

Z innych opcji można wymienić import danych, oraz transferowanie danych do popularnych kalendarzy takich jak Outlook czy Google.

MS skupia się na rozbudowywaniu opcji współdzielenia kalendarza, jednak jak na razie brakuje możliwości synchronizowania danych z innymi aplikacjami co przy tego typu aplikacjach jest dość istotną funkcjonalnością.

Z pewnością microsoft będzie sukcesywnie wprowadzał do internetu swoje aplikacje. Pytanie jakie można zadać to czy produkty tworzone trochę bez polotu (takie sprawiają na mnie wrażenie) i chyba trochę na siłę są w stanie konkurować z innymi aplikacjami tego typu?

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu