Polska

50 tysięcy za idziemy.net

Grzegorz Marczak
50 tysięcy za idziemy.net
8

Idziemy.net to serwis, któremu się nie udało pozyskać zainteresowania użytkowników. Mimo, iż jako jeden z pierwszych w Polsce propagował ideę meetup.com to jednak jego następcy przejęli prym w tej dziedzinie. Autor idziemy.net postanowił sprzedać serwis – na allegro cena kup teraz to 50 tysięcy...

Idziemy.net to serwis, któremu się nie udało pozyskać zainteresowania użytkowników. Mimo, iż jako jeden z pierwszych w Polsce propagował ideę meetup.com to jednak jego następcy przejęli prym w tej dziedzinie.

Autor idziemy.net postanowił sprzedać serwis – na allegro cena kup teraz to 50 tysięcy złotych – biorąc pod uwagę 500 wpisów jaki jest w idziemy.net od 2006 roku cena wydaje się być nie do wytłumaczenia.Autor w ogłoszeniu nie podaje również informacji o statystykach a stwierdzenia w stylu:

„Idziemy.net jest słabo odwiedzany, ale pewnie wystarczy dobry pomysł na reengineering i promocję serwisu, żeby uczynić go popularnym i potrzebnym.”

Chyba nikogo nie skuszą do zakupu.

W ogłoszeniu jest też porównanie idziemy.net do takich serwisów jak wrocek.pl czy partype.pl, które może być bardzo mylące dla potencjalnych zainteresowanych ponieważ idziemy.net jest to tylko mała część tego co oferują użytkownicy.

Zobaczymy jak boleśnie życie zweryfikuje te 50 tysięcy które autor chciałby uzyskać za martwy serwis.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu