Świat

400 milionów pobrań przeglądarki FireFox

GM
Grzegorz Marczak
4

FireFox, czyli jeden z najpoważniejszych konkurentów przeglądarki micorsoftu - przekroczył niedawno 400 milionów pobrań. Wynik ten został osiągnięty przez 3 lata. Ilość aktywnych użytkowników FF ocenia się na około 120 milionów. Z czego korzystają czytelnicy antyweb.pl? Przewaga Firefoxa w przyp...

FireFox, czyli jeden z najpoważniejszych konkurentów przeglądarki micorsoftu - przekroczył niedawno 400 milionów pobrań. Wynik ten został osiągnięty przez 3 lata. Ilość aktywnych użytkowników FF ocenia się na około 120 milionów.

Z czego korzystają czytelnicy antyweb.pl? Przewaga Firefoxa w przypadku mojego bloga jest znacząca (prawie 65%), na drugim miejscu znajduje się IE (17%), a pierwszą trójkę zamyka Opera (14%).Czy można coś wywnioskować z takich statystyk ? - moim zdaniem można. Zakładając na przykład, że każdy bardziej świadomy użytkownik internetu korzysta z firefoxa lub opery - można przypuszczać, iż mój blog nie dociera do mało zaawansowanych użytkowników internetu.

Safari i opera kojarzą się dość mocno z mobilnymi przeglądarkami (oczywiście to duże uogólnienie) - bazując na pierwszym stwierdzeniu mogę wywnioskować, że przydałaby się wersja mobilna bloga itp.

Itp, itd.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: