Mobile

OnePlus jest super i potrafi wiele. Ale nie zrobisz z nim tego, co z 17 OnePlusami!

Kamil Świtalski
OnePlus jest super i potrafi wiele. Ale nie zrobisz z nim tego, co z 17 OnePlusami!
6

OnePlus wystartował z nową świąteczną promocją, w ramach której pokazuje że łączenie ze sobą siedemnastu OnePlusów pozwala... stworzyć z nich pełnowymiarowe pianino!

OnePlus cieszy się niesłabnącą popularnością — a każdy kolejny wariant smartfona jest... jeszcze lepszy niż poprzedni, wiadomo. Ekipa stawia na topowe podzespoły które sprzedaje w naprawdę przystępnej cenie. I choć na poważnie zaczynają się plotki związane z przyszłorocznymi OnePlus 8 (a nawet mającymi zasilić średnią półkę OnePlus 8 Lite), to głównymi bohaterami najświeższej reklamy firmy są, rzecz jasna, dostępne w sklepach OnePlusy 7t Pro. Aż siedemnaście z nich. Bo okazuje się, że kiedy jakimś cudem będziecie mieć okazję zgromadzić ich tyle w jednym miejscu, to dacie zbudować... pełnowymiarowe pianino!

Takie cuda, jak widać, z okazji świątecznej reklamy smartfonów firmy. Trzeba przyznać, że wyjątkowo świątecznej i ciepłej — i to z Karimem Kamarem w roli głównej, który pokazuje że jego umiejętności w takim wydaniu też działają. Całość prezentuje się pięknie, ale — rzecz jasna — warto na nią spojrzeć z przymrużeniem oka, bo jest dużo tańszych i wygodniejszych alternatyw dla wszystkich chcących pelnowymiarowego pianina — ot, chociażby bez zagiętych ekranów, które w tym przypadku nie wydają się specjalnie praktyczne. Ale firmy odpowiedzialne za smartfony uwielbiają reklamy w muzycznym klimacie — no i co tu dużo mówić... one zwyczajnie maja klimat.

Poza główną reklamą, na specjalnie przygotowanej stronie OnePlus Phone Piano można znaleźć materiały z różnych czterech europejskich miast: Londynu, Paryża, Rothenburg ob der Tauber oraz Helsinek. Polecam! :)

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu