Telekomy

1410 GB za doładowanie w Orange Free

Grzegorz Ułan
1410 GB za doładowanie w Orange Free
58

Przyznam, że dość dziwna promocja, prawdopodobnie wiąże się z jakąś konkretną akcją, której szczegóły poznamy wkrótce. Na blogu Orange czytamy sugestie związane z bitwą pod Grunwaldem, wysokością nad poziomem morza, na której zlokalizowane jest Schronisko Morskie oko czy nazwą planetoidy, ale wydaje mi się to raczej zabawą w zgadywanki.

Niemniej wielkość paczki danych jest rzeczywista, po doładowaniu konta w Orange Free kwotą 200 zł, otrzymamy w bonusie 1410 GB, promocja obowiązuje do końca wakacji, ważność środków wynosi pięć miesięcy.

Jakby podzielić to na 5, w rezultacie otrzymamy 40 zł miesięcznie, za które możemy dokupić jakieś pakiety na rozmowy czy wiadomości i 300 GB do wykorzystania na transfer danych. To wystarczająca paczka na swobodne korzystanie z sieci, również jako internet domowy.

Dodatkowo, pozostałe kwoty doładowań także dostaną większe bonusy, z tym, że na stałe. Doładowanie 5 zł daje 2,5 GB transferu w miejsce poprzednich 500 MB, 10 zł - 5 GB (było 1GB), 30 zł - 15 GB (10 GB), 50 zł - 25 GB (15GB) oraz 100 zł bez zmian, czyli 50 GB.

Po wakacjach doładowanie 200 zł, będzie premiowane bonusem 100 GB transferu danych. Szczegóły i linki do regulaminów promocji znajdziecie na blogu Orange.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

hotmobile