Telekomy

Mobile Vikings i dostawca światłowodów MOICO łączą siły

Grzegorz Ułan
Mobile Vikings i dostawca światłowodów MOICO łączą siły
21

Nowe zasady roamingu w UE postawiły operatorów wirtualnych, nie mających własnej infrastruktury, na z góry przegranej pozycji. Naturalną kwestią wydaje się więc, że muszą zacząć szukać innych źródeł dochodu czy poszerzanie oferowanych usług. Tą drogę obrał właśnie operator Mobile Vikings nawiązując współpracę z wrocławskim dostawcą usług światłowodowych MOICO.

Obie wrocławskie firmy chcą przygotować dla swoich klientów kompletną ofertę, składającą się z internetu mobilnego, światłowodowego, telefonu na kartę i telewizji. Na początek jednak klienci obu firm mogą liczyć na darmowe, miesięczne zapoznanie się z usługami.

Klienci Mobile Vikings otrzymają kody rabatowe umożliwiające darmowe korzystanie z usług MOICO przez pierwszy miesiąc. Podobnie użytkownicy MOICO będą mogli przez 31 dni cieszyć się usługami Mobile Vikings bez żadnych opłat.

Bartek Grabowski, Dyrektor Marketingu w Mobile Vikings:

Nie bez przyczyny łączymy swoje siły właśnie z MOICO. Poza celem biznesowym łączy nas kilka ważnych wartości, a jedną z nich jest zgrana i lojalna społeczność. Obie marki - zarówno Mobile Vikings, jak i MOICO skupiają się na budowaniu trwałych relacji ze swoimi użytkownikami i wykraczają poza tradycyjne ramy dostawcy usług telekomunikacyjnych. Jesteśmy obecni w życiu naszych użytkowników, aktywizujemy miejską społeczność, a także organizujemy wydarzenia, na których poznajemy Vikingów i MOICO-wiczów.

Zarówno MOICO i Mobile Vikings mają podobną konstrukcje ofert dla swoich klientów, czyli bez umów terminowych, gdzie można swobodnie dobrać dopasowaną pod siebie ofertę, spośród dostępnych opcji. Więc dobranie się partnerów wydaje się jak najbardziej trafne.

Radosław Lewandowski z MOICO:

Dzięki nowej, kompletnej usłudze wspólnie z Mobile Vikings jesteśmy aktualnie jedną z ciekawszych alternatyw dla oferty telekomunikacyjnych gigantów w Polsce. Chcemy, żeby nasza oferta była jak najszerzej dostępna, dlatego cały czas zwiększamy liczbę regionalnych partnerów, z którymi współpracujemy na poziomie infrastruktury światłowodowej.

Muszę przyznać, że to ciekawe posunięcie, zwłaszcza ze strony Mobile Vikings, jestem też ciekawy jak skonstruowane będą te wspólne oferty. Na szczegóły pozostaje jeszcze poczekać, na tę chwilę, możecie skorzystać z darmowego miesiąca, jeśli jesteście klientami MOICO bądź MV.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

światłowody