Felietony

100 PLN za dobry komentarz i karta internetowa tylko na Antyweb!

Grzegorz Marczak
100 PLN za dobry komentarz i karta internetowa tylko na Antyweb!
278

Na szczęście nie rozdaje własnych pieniędzy - uszczuplę natomiast o małą kwotę zasoby banku BZ WBK S.A. Otóż dzisiaj dostałem propozycję przetestowania internetowej karty prepaid. Jest to o tyle ciekawe rozwiązanie iż jest to karta wirtualna, którą możemy bezpiecznie płacić w internecie. W teście...

Na szczęście nie rozdaje własnych pieniędzy - uszczuplę natomiast o małą kwotę zasoby banku BZ WBK S.A. Otóż dzisiaj dostałem propozycję przetestowania internetowej karty prepaid. Jest to o tyle ciekawe rozwiązanie iż jest to karta wirtualna, którą możemy bezpiecznie płacić w internecie.

W teście jakim miałem przeprowadzić otrzymuję kartę internetową i 100 PLN do wydania. Od razu więc pomyślałem, że najlepiej taki test przeprowadzą czytelnicy bloga i po szybkim telefonie ustaliłem iż mogę rozdać na blogu 5 takich kart a na każdej po 100 złotych na dowolne zakupy w internecie! Przy okazji jest możliwość przetestowania wirtualnej portmonetki jaką jest karta internetowa - swoją droga to dość ciekawy produkt. Nie wymaga konta bankowego i powinien być prosty i wygodny w obsłudze (choć to wykażą tak naprawdę testy)

Zasady zabawy są jak zwykle proste i bazują na komentarzu. Każdego kto chce dostać do testów kartę internetową i 100 PLN do wydania proszę o komentarz z odpowiedzią na pytanie - Na co wyda otrzymane wraz z kartą 100 PLN.

Oczywiście liczy się kreatywność i pomysłowość. Odpowiedzi zbieram do jutra do północy. Zwycięzców tak jak pisałem będzie aż 5 i zostaną ogłoszeni w czwartek (z prośbą o kontakt ze mną).

Jedyne do czego chciałbym zobowiązać tych którzy wygrają to napisanie dwóch akapitów z własnych doświadczeń z wirtualną kartą. Zbiorę to na koniec w jednym wpisie oceniającym ten produkt.

Jeśli chodzi o samą kartę to więcej informacji na jej temat znajdziecie na stronie banku.

Zapraszam wszystkich serdecznie do zabawy, wydaje się że tego typu produkt dobrze pasuje do tematyki Antyweb i powinien również was zainteresować. Napisanie komentarza za 100 PLN też nie wydaje się raczej trudną pracą :)

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

antyweb