Moje przemyślenia

Dziennik Internautów o blogerach - słyną ze swojego narcyzmu i lubią być traktowani jak VIP-y

Grzegorz Marczak
41

Gdzieś się tam kolega autor z Dziennika Internautów prowadzący wywiad na temat filmu o blogerach zapędził i tak oto mu się wymsknęło: DI: Blogerzy słyną ze swojego narcyzmu i lubią być traktowani jak VIP-y. Chcą czuć władzę spotykając się z kandydatami na prezydenta, czy dyskutując z premierem o...

Gdzieś się tam kolega autor z Dziennika Internautów prowadzący wywiad na temat filmu o blogerach zapędził i tak oto mu się wymsknęło:

DI: Blogerzy słyną ze swojego narcyzmu i lubią być traktowani jak VIP-y. Chcą czuć władzę spotykając się z kandydatami na prezydenta, czy dyskutując z premierem o przyszłości internetu. Czy praca z blogerami należy do trudnych zajęć?

Nie czuje się specjalnie wojownikiem o dobre imię blogerów czy też tym, który ma prawo wypowiadać się w imieniu blogosfery. Jednak czytając takie teksty zastanawiam się czy naprawdę jest tak źle? Czy faktycznie blogerzy w Polsce postrzegani są jako osoby lubujące się w lansie i samozwańcze gwiazdy internetu?

Szczerze mówiąc tekst z DI zabrzmiał jakby małostkowo żeby nie powiedzieć kpiąco. Znowu też dyskutuje się o blogerach jako o zwierzu innym niż reszta przez co oczywiście z automatu stają się oni w oczach innych antypatyczni. Wszystko to jeszcze napisane w kontekście filmu o blogerach buduje naprawdę konkretną opinię. Nie dość, że narcyzi i pseudo Vipy to jeszcze ktoś o nich film kręci.

A może to moje postrzeganie rzeczywistości jest błędne i faktycznie na osobę prowadzącą bloga patrzy się przez pryzmat właśnie takich stereotypów?

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

blogiblogosferablogerzy