Ciekawe strony

10 najdziwniejszych ofert zakupów grupowych - infografika [do kawy]

Tomasz Popielarczyk
11

Ostatnio w segmencie zakupów grupowych zrobiło się tłoczno. Nowe serwisy tego typu powstają jak grzyby na deszczu,a tymczasem zainteresowanie ze strony internautów wcale nie rośnie tak, jakby tego oczekiwali ich właściciele. Nic zatem dziwnego, że część z nich zamieszcza bardzo nietypowe oferty. W k...

Ostatnio w segmencie zakupów grupowych zrobiło się tłoczno. Nowe serwisy tego typu powstają jak grzyby na deszczu,a tymczasem zainteresowanie ze strony internautów wcale nie rośnie tak, jakby tego oczekiwali ich właściciele. Nic zatem dziwnego, że część z nich zamieszcza bardzo nietypowe oferty. W końcu nic tak nie przyciąga klienta jak szokujący i oryginalny produkt/usługa.

Dziesięć najbardziej oryginalnych i dziwnych ofert zebrał agregator zakupów grupowych, serwis GoDealla.pl. Osobiście nie wybaczę sobie, że ominęła mnie przejażdżka  czołgiem T-34 (na piątym biegu!). Jednak najbardziej nurtujący jest rabat na zakup kompostownika. Czyżby produkt (ekhm...) tego typu cieszył się aż tak dużym powodzeniem?

Ze swojej strony dodam jeszcze widzianą jakiś czas temu przeze mnie możliwość kupienia... alibi. Otóż każdemu z nas może się przydarzyć skok w bok, opuszczenie dnia w pracy czy spotkanie z teściową. Panaceum na to ma być oferta pewnej firmy, która zapewnia, że dzięki wieloletniemu doświadczeniu (popartemu, co najciekawsze, wracającymi klientami) rozwiąże nasz kłopot.

Potrzeba matką wynalazku?

 

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu