Artykuł sponsorowany

10 aplikacji, których nie może zabraknąć w Xperii Z5Compact Jamesa Bonda

Kamil Świtalski
10 aplikacji, których nie może zabraknąć w Xperii Z5Compact Jamesa Bonda
8

Agenta Jej Królewskiej Mości, Jamesa Bonda, przedstawiać chyba nikomu nie trzeba. Ci z was którzy śledzą jego poczynania z pewnością wiedzą, że w najnowszym filmie, Spectre, Agent 007 będzie stawiał czoła organizacji terrorystycznej z najnowszym flagowcem japońskiego koncernu — smartfonem Sony Xperi...

Agenta Jej Królewskiej Mości, Jamesa Bonda, przedstawiać chyba nikomu nie trzeba. Ci z was którzy śledzą jego poczynania z pewnością wiedzą, że w najnowszym filmie, Spectre, Agent 007 będzie stawiał czoła organizacji terrorystycznej z najnowszym flagowcem japońskiego koncernu — smartfonem Sony Xperia Z5Compact. Zastanawialiście się kiedyś jakie aplikacje powinny znaleźć się w jego smartfonie? My mamy kilka propozycji, bez których z pewnością byłoby mu się trudno obyć!

1Password

W świecie zdominowanym przez najrozmaitsze hasła jednorazowego użytku warto mieć przy sobie nie tylko ich generator, ale także bezpieczny sejf. Wiadomo — pierwszych sto haseł i szyfrów Agent Jej Królewskiej Mości ma w głowie, a całą resztę może spokojnie powierzyć 1Password!

Pobierz w Google Play

AppLock

Część usług w Xperii Z5Compact Jamesa Bonda z pewnością posiada zabezpieczenia dostępu. Część, ale nie wszystkie — i tutaj z pomocą przyjdzie mu AppLock, który kodem pin pomoże zablokować dostęp do wskazanych gier i aplikacji zainstalowanych w urządzeniu.

Pobierz w Google Play

Automatic Call Recorder

Klasycznego podsłuchu w telefonie Bonda zabraknąć nie może, podobnie jak nagrywania rozmów. Te można sprytnie wykorzystać by zmylić wroga, a także wykorzystać jako dowód w najmniej dla rywala odpowiednim momencie. Dużym plusem Automatic Call Recordera jest segregacja nagrań według kontaktów, a także możliwość ekspresowego podzielenia się nimi dzięki integracji z najpopularniejszymi usługami do przechowywania plików w chmurze.

Pobierz w Google Play

Cerberus

Nawet najdzielniejszym zdarzają się sytuacje, w których gubią nieodłączne sobie gadżety takie jak telefon. Na szczęście Cerberus pomoże je ochronić, nim zgromadzone tam dane dostaną się w niepowołane ręce. Zlokalizuje urządzenie na mapie świata, pomoże nam je odnaleźć, a nawet zdalnie zablokować.

Pobierz w Google Play

Ear Spy

Podsłuch zdalny to jedno, ale jeżeli chodzi o podsłuchanie rozmowy odbywającej się przy stoliku obok nic nie sprawdzi się lepiej niż Ear Spy, który pozwoli nie tylko usłyszeć wszystko odpowiednio głośno, ale zapewni także redukcję szumów otoczenia.

Pobierz w Google Play

Echo Notifications

Nie zawsze jest czas, by wygodnie rozsiąść się z telefonem i sprawdzić wszystkie czyhające na nas powiadomienia. Ten ekran blokady nie tylko poda je w wyjątkowo czytelnej formie, ale także sprytnie pogrupuje według priorytetu. Dla zabieganego Agenta jak znalazł!

Pobierz w Google Play

FlightTrack 5

Samochody? Wystarczy zainstalować moduł GPS. Podobnie sprawa ma się z jachtami, ale co z samolotami? Program do śledzenia samolotów to rzecz, której zabraknąć Agentowi nie można. Proponujemy najświeższą odsłonę FlightTrack 5 — z nią absolutnie nic mu nie umknie!

Pobierz w Google Play

Multi Measures

Linijka, kompas, poziomica, metronom, miernik hałasu — te i inne narzędzia znalazły się w aplikacji której sam design sugeruje, jakoby została stworzona z dedykacją dla Jamesa Bonda!

Pobierz w Google Play

Spy Camera OS 2

Podczas akcji szpiegowskich nierzadko często wyjąć smartfon i zrobić zdjęcie — Agent 007 doskonale zdaje sobie z tego sprawę, dlatego najczęściej fotografuje i nagrywa filmy za pomocą aplikacji zamieniającej urządzenie w profesjonalne narzędzie każdego szpiega. Możliwość automatycznego robienia zdjęć co kilka sekund, opcjonalny brak podglądu i spore możliwości dostosowania do własnych potrzeb sprawiły, że wybrał właśnie Spy Camera OS 2!

Pobierz w Google Play

SOS — Stay Safe

Nawet najlepszym zdarza się czasem popaść w kłopoty. Dzięki temu programowi w sytuacji zagrożenia wystarczy potrząsnąć smartfonem, a ten automatycznie wyśle zestaw informacji (do wyboru m.in. lokalizacja, zdefiniowana wiadomość awaryjna, nagranie audio) do zaufanej, wskazanej wcześniej, osoby

Pobierz w Google Play

Artykuł powstał przy współpracy z firmą Sony.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu