Startups

Zwycięzcą konkursu o 5% udziałów w startupie jest...

GM
Grzegorz Marczak
31

Bardzo miło mi poinformować, że w konkursie o 5% udziałów w startupie mamy dwóch zwycięzców!. Zwycięzcami zostają wyszukiwarka przepisów kulinarnych na podstawie posiadanych składników oraz pomysł na platformę korepetycji online. Oba pomysły od samego początku kiedy wystartowało głosowanie cieszyły...

Bardzo miło mi poinformować, że w konkursie o 5% udziałów w startupie mamy dwóch zwycięzców!. Zwycięzcami zostają wyszukiwarka przepisów kulinarnych na podstawie posiadanych składników oraz pomysł na platformę korepetycji online. Oba pomysły od samego początku kiedy wystartowało głosowanie cieszyły się bardzo dużą popularnością i właściwie tak zostało aż do dzisiejszego popołudnia kiedy to zamknąłem głosowanie.

Przypomnę jedynie, że oba pomysły będą zrealizowane podczas akcji startupschool.pl a ich autorzy otrzymają 5% udziałów w powstałych startupach. Oczywiście obu pomysłodawców zachęcam do zaangażowania się przy procesie tworzenia serwisów internetowych. Z pewnością każda z koncepcji wymagać będzie dokładnego sprecyzowania, a jak wszyscy wiemy podczas procesu tworzenia będzie też dużo wyjaśnień i uzgodnień przy których z pewnością przyda się głos twórcy pomysłu.

Przyznam, że mam dużą satysfakcję z tego, że akurat te pomysły wygrały. Od początku byli to również moim faworyci. Tworzenie i rozwój zwycięskich serwisów będą przeze mnie pilnie śledzone i opisywane na blogu. Mam nadzieję, że autorzy zapewnią mi wyłączność na informacje o ich rozwoju:) Cieszę się też z tego, że cały konkurs zakończył się sukcesem - na co dowodem jest liczba zgłoszonych pomysłów oraz liczba osób, które brały udział w głosowaniu.

Na koniec informacja o tym kto zostanie uczestnikiem szkolenia SEO organizowanego przez firmę MaxRoy.com. Bardzo miło mi zaprosić na szkolenie Krzysztofa Spilka, który głosował na pomysł nr 9 i uzasadnił swój wybór w komentarzu.

Zwycięzcom konkursu serdecznie gratuluję i poproszę ich o przesłanie do mnie swoich danych kontaktowych po to abym mógł przekazać je organizatorom startupschool. O kontakt proszę również Krzyśka który wybrał wejściówkę na szkolenie SEO.

Wszystkim pozostałym chciałbym również podziękować za udział i aktywną zabawę podczas konkursu. Nie muszę chyba dodawać, że na liście TOP19 jest jeszcze kilka bardzo dobrych pomysłów (widać to po liczbie głosów), które na miejscu autorów starał bym się w jakiś sposób zrealizować.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu